برداشت گوجهقطعات لوازم خانگی ایزد شناس#
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
ارتباط با ما Expand ارتباط با ما
گروه خبری Expand گروه خبری
مطالب Expand مطالب
فرصت های شغلی
سوالات متداول
جستجو
     
 
ادامه فشار آمریکا به فعالیتهای سپاه در کشور و منطقه؛ حمله فرمانده ارتش آمریکا به قاسم سلیمانی و سپاه قدس
ژنرال جوزف ووتل مدعی شده که اقدامات نیروی قدس سپاه و قاسم سلیمانی «منافع مردم ایران را تامین نمی‌کند». وی همچنین قاسم سلیمانی و نیروی قدس سپاه را مسئول «کارزار توسعه‌طلبانه و پرهزینه» جمهوری اسلامی در منطقه دانست.

صبا ایران به نقل از پارسینه:

  جوزف ووتل، فرمانده ستاد فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا، در شبکه توییتر قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران را مسوول یک "کارزار توسعه‌طلبانه" و "پرهزینه" جمهوری اسلامی در منطقه توصیف کرده است.ستاد فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا (سنتکام)  به نقل از ژنرال ووتل در حساب کاربری رسمی این ستاد نوشت: "برای من روشن است که قاسم سلیمانی و نیروی قدس سپاه پاسداران در قلب کارزار فعالیت‌های مخرب، توسعه طلبانه و پرهزینه در منطقه، از جمله در سوریه، عراق، لبنان، بحرین و یمن هستند. "

در این بیانیه آمده است: "این فعالیت‌های مخرب و بی‌ثبات کننده امنیت و ثبات منطقه را به خطر می‌اندازد و به نفع مردم ایران نیست. " این در حالیست که  جمهوری اسلامی ایران بارها حضور نظامی آمریکا را عامل بی‌ثباتی منطقه دانسته و خواهان خروج نیرو‌های این کشور از خلیج فارس شده است.

سرلشکر قاسم سلیمانی چندی پیش خطاب به آمرکایی ها گفته بود «دریای سرخ دیگر برای حضور آمریکایی‌ها امن نیست». وی همچنین خطاب به دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا، گفت: «من خودم به تنهایی در مقابلت می‌ایستم».

 

مایک پومپئو هم در سخنرانی ماه گذشته خود درباره ایران به فرمانده شاخه برون مرزی سپاه حمله کرده و گفته بود: "رهبران حکومت - به خصوص آن‌هایی که در راس سپاه پاسداران و نیروی قدس آن قرار دارند مانند قاسم سلیمانی - باید پیامد‌های دردناک اقدامات خود را بچشند. ما از همه کشور‌هایی که از رفتار جمهوری اسلامی خسته و بیزار هستند می‌خواهیم که به کارزار فشار ما (علیه ایران) بپیوندند. "1397/05/22 16:30:53 PM

نوشته شده توسط جواد کمالی

  نظرات شما  
   
نام:  
ن خانوادگی:  
تلفن:  
متن:  
   
   

    نظرات شما  
   
 
 
     
  • سفارشاتت

  • امکانات

  • پیوندها