Skip Navigation Links
صفحه اصلی
ارتباط با ما Expand ارتباط با ما
گروه خبری Expand گروه خبری
مطالب Expand مطالب
فرصت های شغلی
سوالات متداول
جستجو
     
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خاتم: واقعه غدیر برای نخستین بار در مروست بازسازی می‌شود
فرمانده سپاه شهرستان خاتم از بازسازی واقعه غدیر برای نخستین بار در مروست خبر داد.
به گزارش طنین خاتم؛ سرهنگ پاسدار آزادی نژاد با اشاره به اینکه دشمن همواره به دنبال تاثیرگذاری در نقش و جایگاه ولایت فقیه بوده و تمام توان خود را در جهت ایجاد تفرقه و دودستگی هزینه کرده است، اظهار داشت: غدیر ضامن وحدت انقلاب اسلامی بوده و بازسازی این واقعه تاریخی سبب تجلی نقش وحدت و همبستگی میان مردم مسلمان جهان می شود. 
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم با بیان اینکه واقعه تاریخی غدیرخم باید سینه به سینه انتقال یابد گفت: با گسترش فرهنگ ولایت پذیری، باید این مهم میان نسلها حفظ شود و بازسازی واقعه ماندگار غدیرخم به شکل مردمی و همگانی برگزار شود. 
 
وی از بازسازی واقعه غدیر برای نخستین بار در  مروست خبر داد و افزود: بازسازی واقعه غدیرخم اقدامی فرهنگی در جهت بسط و توسعه فرهنگ ولایت مداری در میان مردم و به ویژه جوانان و آینده سازان ایران اجرا شده تا آنان بتوانند با بسیاری از حقایق اسلام آشنا شوند و هنر بازسازی وقایع تاریخ اسلام یکی از مؤثرترین هنرها در انتقال مفاهیم ارزشمند حقایق تاریخی است. 
 
آزاد نژاد ترویج فرهنگ غدیر و آشنایی جوانان با اهمیت این واقعه را از اهداف این بازسازی عنوان کرد وگفت: بازسازی این واقعه نیز به برنامه‌ریزی خوب و هماهنگی بالا نیاز دارد و ضروری است این واقعه مهم و اثرگذار در تاریخ اسلام به‌صورت ویژه بازسازی شود. 
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم  در پایان به زمان باز سازی این واقعه نیز اشاره و خاطر نشان کد: بازسازی این واقعه همزمان با روز عید غدیر خم  روز پنجشنبه 8 شهریور ماه  از ساعت  ساعت 16:30 در محل سد خاکی مروست  با همکاری فرمانداری ، بخشداری  وشهرداری و شورای اسلامی شهر و تمامی ادارات مروست و گروه های مردمی و با اجرای هنرمندان هئیت تعزیه مروست برگزار می‌شود . 


1397/05/31 00:56:31 PM

نوشته شده توسط جواد کمالی

  نظرات شما  
   
نام:  
ن خانوادگی:  
تلفن:  
متن:  
   
   

    نظرات شما  
   
 
 
     
  • سفارشاتت

  • امکانات

  • پیوندها