Skip Navigation Links
صفحه اصلی
ارتباط با ما Expand ارتباط با ما
گروه خبری Expand گروه خبری
مطالب Expand مطالب
فرصت های شغلی
سوالات متداول
جستجو
     
 
کلنگ ساختمان مرکز مدیریت حوزه علمیه هرمزگان در بندرعباس به زمین زده شد
کلنگ ساختمان مرکز مدیریت حوزه علمیه هرمزگان در بندرعباس با حضور استاندار، نماینده ولی‌فقیه و عضو هیات رییسه مجلس به زمین زده شد.

به گزارش نیوز آسمان شمیل بندرعباس، به نقل از فارس، کلنگ ساختمان مرکز مدیریت حوزه علمیه هرمزگان با حضور استاندار، نماینده ولی‌فقیه و عضو هیأت رئیسه مجلس در منطقه الهیه شمالی بندرعباس به زمین زده شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عبادی‌زاده نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان در این مراسم با اشاره به ابعاد وجودی شخصیت امام حسن مجتبی (ع) و تبریک زادروز آن امام عزیز، اظهار کرد: ما هنوز جایگاه امام حسن (ع) را بدرستی درک نکرده‌ایم.

کلنگ ساختمان مرکز مدیریت حوزه علمیه هرمزگان در بندرعباس به زمین زده شد+عکس

وی بیان کرد: امام حسن (ع) در مقطعی می‌زیست که هنوز ماهیت ننگین جریان حاکم بر مردم روشن نشده بود و آن امام عزیز در مظلومیت به تبیین و پیشبرد مسائل اهتمام داشتند.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان با تصریح بر این که حوزه‌های علمیه ما می‌بایست حوزه‌های علمیه اهل‌بیت و حوزه‌های علمیه آقا امام زمان (عج) باشند، گفت: ما اکنون در استان تا سطح دو حوزوی طلاب را رسانده‌ایم و برای ادامه راه با توجه به ویژگی‌های استان و ضرورت پرداختن هرچه بیشتر به برخی مسائل مهم در نگاهبانی و حراست از دین به ارتقای حوزه علمیه به سطح سه داریم.

حجت‌الاسلام عبادی‌زاده ادامه داد: مباحث مهمی نظیر برگزاری دوره‌های تخصصی برای فارغ‌التحصیلان سطح دو حوزه و ارتقای دانش آنان در حوزه‌های شیعه‌‌شناسی، تحقیق و پاسخگویی به شبهات عرفان‌های کاذب، جریان‌های وهابیت، تصوف‌های دروغین و ... می‌تواند کارویژه‌های حوزه علمیه در آینده نزدیک باشد.

به گفته وی، طلبه‌ها می‌بایست به دانش روز مسلح بشوند چرا که طلاب مرزبانان فکر و عقیده جامعه‌اند و نگهبانان دین بشمار می‌روند.

تقدیر از پیگیری‌های استاندار و حمایت‌های آشوری نماینده هرمزگان 

حجت‌الاسلام نادر حقیقی مدیریت حوزه علمیه هرمزگان نیز در این مراسم با تجلیل از پیگیری‌های استاندار هرمزگان و محمد آشوری عضو هیات رییسه مجلس و نماینده بندرعباس در اختصاص زمین و تامین اعتبار برای حل مشکلات حوزه علمیه، تصریح کرد: امیدواریم بتوان این ساختمان را ظرف یک سالی که امام جمعه بندرعباس تکلیف کردند، بسازیم.1399/02/22 07:33:41 AM

نوشته شده توسط جواد کمالی

  نظرات شما  
   
نام:  
ن خانوادگی:  
تلفن:  
متن:  
   
   

    نظرات شما  
   
 
 
     
  • سفارشاتت

  • امکانات

  • پیوندها