برداشت گوجه#
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
ارتباط با ما Expand ارتباط با ما
گروه خبری Expand گروه خبری
مطالب Expand مطالب
فرصت های شغلی
سوالات متداول
جستجو
     
 
بازدید مدیرکل کتابخانه‌های عمومی هرمزگان از کتابخانه آیت الله طالقانی بندرعباس
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان به همراه مدیرکل تأمین منابع نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از کتابخانه‌عمومی آیت الله طالقانی (ره) بازدید کرد.
بازدید مدیرکل کتابخانه‌های عمومی هرمزگان از کتابخانه آیت الله طالقانی بندرعباس

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد ذاکری، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان به همراه سید باقر میرعبداللهی، مدیرکل تأمین منابع نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، از کتابخانه عمومی آیت الله طالقانی (ره) بازدید و طی نشستی صمیمی با اعضا به بررسی نیازها و خواسته‌های آنان پرداخت.

در این نشست حجت الاسلام و المسلمین محمد ذاکری، ضمن بررسی خواسته‌های اعضا و کتابداران بیان کرد: رفع نیازهای مطالعاتی اعضای کتابخانه از اولویت های مهم کاری این مجموعه است که درصدد هستیم با برنامه ریزی‌های دقیق، ساماندهی شود.

طی این بازدید، اعضای کتابخانه به کمبود کتاب های دانشگاهی در کتابخانه‌های عمومی اشاره کردند و خواستار افزایش تنوع نشریه‌های ارسالی به کتابخانه‌ها شدند.

مدیرکل تأمین منابع نهاد کتابخانه‌هی عمومی کشور در پاسخ به مطالبات اعضا بیان کرد: نشریات جدید به صورت منظم در حال ارسال به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور است و به زودی همه کتابخانه‌ها آن را دریافت خواهند کرد.

وی از ارسال کتاب های طرح «انتخاب کتاب توسط کتابدار» خبر داد و بیان کرد: در این طرح کتابداران محترم باتوجه به شناختی که از نیاز مخاطبان و جغرافیای فرهنگی کتابخانه‌های خود دارند، منابع مورد نیاز را انتخاب می کنند. این کتاب ها تهیه شده‌ و به زودی به دست کتابداران می‌رسد.

همچنین رها اسفندیارپور، کتابخوان نمونه‌ کودک این کتابخانه، با زبان شیرین و کودکانه‌ خود از کتابداران کتابخانه‌ عمومی آیت الله طالقانی (ره) تشکر و بیان کرد: هر ساله در کلاس های آموزشی این کتابخانه شرکت می‌کنم. امیدوارم این کلاس ها در طول سال به صورت مستمر برگزار شود.

وی همچنین خواستار افزایش تعداد کتاب و نشریه در بخش کودک شد و با دریافت جایزه از سوی مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، مورد تقدیر قرار گرفت.

 


1397/05/19 9:40:45 PM

نوشته شده توسط جواد کمالی

  نظرات شما  
   
نام:  
ن خانوادگی:  
تلفن:  
متن:  
   
   

    نظرات شما  
   
 
 
     
  • سفارشاتت

  • امکانات

  • پیوندها