Skip Navigation Links
صفحه اصلی
ارتباط با ما Expand ارتباط با ما
گروه خبری Expand گروه خبری
مطالب Expand مطالب
فرصت های شغلی
سوالات متداول
جستجو
     
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان
تعدادی از فرمانداران کردستان تا پیش از انتخابات تغییر می کنند

سرویس کردستان- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان، گفت: فرمانداران شهرستان های استان کردستان برای پویایی بهتر مدیریتی جابه جا می‌شوند و در این راستا تعدادی از این افراد تا قبل از برگزاری انتخابات اسفند ماه ۹۸ تغییر کرده یا محل خدمت شان عوض می‌شود.

به گزارش نیوز آسمان شمیل،به نقل از کُرد پرس به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان، حسین خوش اقبال عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران در سقز با بیان اینکه شهرستان سقز برای برگزاری انتخابات باشکوه مجلس شورای اسلامی ظرفیت و آمادگی لازم را دارد، گفت:  تاکنون ۱۱ نفر از مسئولان در استان کردستان برای ثبت نام در انتخابات مجلس از سمت خود استعفا داده و نامزدی خود را برای این انتخابات اعلام کرده اند.

وی یادآور شد: هدف از برگزاری همایش فرمانداران در سقز و بازدید فرمانداران از این شهرستان از برخی واحدهای تولیدی و صنعتی، رایزنی برای برگزاری انتخابات باشکوه، بررسی امکانات و زیرساخت های شهرستان است.

خوش اقبال گفت: به تدبیر و پیشنهاد فرماندار سقز شرکت کنندگان در همایش فرمانداران استان، از تعدادی طرح های تولیدی و خدماتی، بازار، ظرفیت های گردشگری و تجاری و ادارات این شهرستان بازدید کردند.

کامیل کریمیان معاون استاندار و فرماندار سقز هم در جمع اصحاب رسانه، هدف از برگزاری این همایش را فراهم ساختن زمینه شناخت نمایندگان عالی دولت در شهرستان های استان از شهرستان سقز اعلام کرد و افزود: محور برگزاری همایش فرمانداران در سقز، رایزنی برای برگزاری انتخاباتی باشکوه بود1398/05/03 15:28:23 PM

نوشته شده توسط جواد کمالی

  نظرات شما  
   
نام:  
ن خانوادگی:  
تلفن:  
متن:  
   
   

    نظرات شما  
   
 
 
     
  • سفارشاتت

  • امکانات

  • پیوندها