Skip Navigation Links
صفحه اصلی
ارتباط با ما Expand ارتباط با ما
گروه خبری Expand گروه خبری
مطالب Expand مطالب
فرصت های شغلی
سوالات متداول
جستجو
     
 
جدیدترین خبرهای سیاسی را در اینجا دنبال کنید
خبرهای سیاسی روز را از پایگاه خبری نیوز آسمان-شمیل بندرعباس دنبال کنید

پایگاه خبری نیوز آسمان - شمیل بندرعباس

خبرگزاری اقتصادی ایران   ۳ دقیقه پیش    
 
اقتصاد ایران: سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی مجلس گفت: مجلس اصرار دارد که قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها اجرا شود و از انجام هرکاری که مغایر با اجرای قانون است، ممانعت به عمل آید.
ایسنا   ۱ دقیقه پیش    
 
ایسنا/مازندران با حکم وزیر کشور، چهاردهمین فرماندار شهرستان سوادکوه منصوب شد.
اقتصاد آنلاین   ۲ دقیقه پیش    
 
از 49 میلیون نفر سهامدار عدالت، 19 میلیون نفر روش مستقیم را انتخاب کردند که این افراد نیازی به شرکت در انتخابات ندارند، اما 30 میلیون نفر که روش غیرمستقیم را انتخاب کردند، می توانند در انتخابات شرکت کنند. انتخاباتی که ابهامات جدی برای شفافیت و آینده این شرکت های سرمایه گذاری ایجاد می کند.
بسیج   ۷ دقیقه پیش    
 
اولین کارگروه جهادسازندگی با حضور اقای احمدی تسهیلگر ناحیه امام حسن مجتبی (ع) برگزار گردید.
رسا   ۹ دقیقه پیش    
 
حجت الاسلام غفاری فر گفت: امروز برای همگان روشن است که دوربین های مستقر در نیروگاه های هسته ای به طور مستقیم اطلاعات را برای آژانس انرژی اتمی ارسال می کند.
تحلیل بازار   ۹ دقیقه پیش    
 
روغنی گلپایگانی، رئیس کمیسیون صنایع اتاق ایران می گوید: فعالان بخش خصوصی با ماهیت اصلاح قانون اتاق مخالفتی ندارند. اما با توجه به برخی رویکردها، بیم آن می رود که اتاق ایران به عنوان تنها نماد بخش خصوصی در کشور، به یک سازمان دولتی تبدیل شود.
جام جم   ۹ دقیقه پیش    
 
نمایندگان مجلس خبرگان رهبری با حضور در حسینیه امام خمینی (ره) با حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
صراط نیوز   ۹ دقیقه پیش    
 
جامعه روحانیت مبارز که شعار اصلی اش چه در انتخابات مجلس در اسفند98 و چه بعد از آن برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 عدم ارائه نامزد اختصاصی بود، این روزها در قامت یک حزب با سلایق شخصی اش زیر لوای شورای عالی وحدت می کوشد نامزد خاص خود را به دیگر اصولگرایان تحمیل کند.
خبرگزاری فارس   ۱۱ دقیقه پیش    
 
به نظر می رسد که تمایل اصلاح طلبان به ظریف و اصلاح طلب فرض کردن او، بیشتر از باب گرم کردن فضای انتخابات به نفع خود باشد تا با حضور طبقه رای اصلاحات، در نهایت گزینه اصلی جبهه اصلاحات یعنی علی لاریجانی با افزایش شانس پیروزی مواجه شود.
خانه ملت   ۱۴ دقیقه پیش    
 
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: مخالف مصوبه امروز مجلس بودم زیرا به نظر می رسد که برای بررسی تخلف دولت، نیازمند جلسه با سازمان انرژی اتمی، شورایعالی امنیت ملی و رییس جمهور هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴ دقیقه پیش    
 
مسئوول هیات نظارت انتخابات چاروسا منصوب شد.
حوزه   ۱۸ دقیقه پیش    
 
حوزه/ پایان نامه های حوزوی و دانشگاهی مرتبط با علوم انسانی – اسلامی در قالب کتابخانه دیجیتال به همت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی ساماندهی شد.
شعار سال   ۱۸ دقیقه پیش    
 
سید محمود نبویان مدعی است که مردم با خواندن کتاب امنیت ملی و دیپلماسی هسته ای ، خیلی راحت می توانند به دوگانگی روحانی در مواجه با حضور و خروج آمریکا از برجام ، پی ببرند.
خبرگزاری فارس   ۲۴ دقیقه پیش    
 
نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس گفت: استناداتی که در حکم قاضی پرونده در اصفهان صادر شده استنادات مستحکمی نیست لذا دستگاه های مربوطه به صورت ویژه موضوع را پیگیری می کنند و پروژه در زمان بندی خود به بهره برداری خواهد رسید.
بولتن نیوز   ۲۴ دقیقه پیش    
 
سفر رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به تهران جهت انجام مذاکره و گفتگو با ایران در آستانه اجرای ضرب العجل ایران در راستای تعلیق پروتکل الحاقی و تعهدات برجامیِ فرا پادمانی نگاه ها را بخود جلب کرد
خبرگزاری مهر   ۲۵ دقیقه پیش    
 
یک فعال سیاسی در گفت وگو با مهر مطرح کرد: در جریان انقلابی اگر رفتار و عمل یک افراد انقلابی منطبق بر باور دینی صحیح باشد دیگر تطابق و اختلافی نباید در این حوزه دیده شود.
بسیج   ۲۷ دقیقه پیش    
 
مسئول بسیج مهندسین سپاه خوی گفت: ارتقای دانش و مهارت کشاورزان با ارتقای بهره وری کشاورزی همراه با بهره گیری از ظرفیت مهندسان و کشاورزان بسیجی میسر است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۳۳ دقیقه پیش    
 
اقتصاد ایران: اخبار و واکنش های مربوط به بیانیه مشترک ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می توانید آنها را در این گزارش مرور کنید.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۳۳ دقیقه پیش    
 
اقتصاد ایران: یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانیه مشترک ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی تاکید کرد: مجلس از قانون مصوب خود ذره ای عقب نخواهد نشست.
خبرگزاری تسنیم   ۲۹ دقیقه پیش    
 
معاون دانشگاه آزاد از ابتلای طهرانچی به کرونا خبر داد.
منطقه آزاد ماکو   ۳۰ دقیقه پیش    
 
به گزارش فرینا، محمد صادق مبرهن نیاکان دبیر اجرایی شورای همکاری و هماهنگی فعالین اقتصادی مناطق آزاد، طی نامه ای خطاب نادران ریاست کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۳۳ دقیقه پیش    
 
اقتصاد ایران: قم- استاندار قم در احکامی جداگانه، رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان قم را منصوب نمود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۳۳ دقیقه پیش    
 
اقتصاد ایران: ساری- فرمانده سپاه کربلا بر لزوم بهره گیری از ظرفیت ها برای پرورش وتربیت نیروی در تراز انقلاب اسلامی تاکید کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۳۲ دقیقه پیش    
 
دبیر اسبق سیاسی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل مهلت سه ماهه دولت به آژانس بین المللی انرژی اتمی را خلاف عقل، منطق و قانون دانست.
خبرگزاری فارس   ۳۲ دقیقه پیش    
 
اگر امروز کاهش مشارکت مردمی به دغدغه ای برای نظام اسلامی تبدیل شده است، علت اصلی آن را باید در ضعف کارآمدی دنبال کرد که در طول چهار سال گذشته در حوزه مدیریت اجرایی کشور به وجود آمده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۳۳ دقیقه پیش    
 
اقتصاد ایران: ساری- رئیس کل دادگستری مازندران با بیان اینکه بسترهای فسادزا ومجراهای غیرقانونی باید بسته شود، گفت: از ظرفیت دیده بانان مردم نهاد برای احقاق حق ومبارزه با فساد باید بهره گرفت.
کیشوند   ۳۳ دقیقه پیش    
 
صحبت های اخیر غلامحسین مظفری در رابطه با برکت انقلاب، دستمایه طنز رسانه های داخلی و تخریب مجدد وجهه جزیره کیش شد و در این سو به جای پذیرش اشتباه، رسانه های وابسته و اجاره ای، به منتقدان برچسب معاند نظام زدند.
آنا   ۳۷ دقیقه پیش    
 
معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی از بخش های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس بازدید کرد.
ناطقان   ۳۷ دقیقه پیش    
 
اعضای مجلس خبرگان رهبری بعد از پایان اجلاس یک روزه خود، عصر امروز با حضرت آیت الله خامنه ای دیدار کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۳۸ دقیقه پیش    
 
اعضای مجلس خبرگان رهبری بعد از پایان اجلاس یک روزه خود، عصر امروز با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.
فرارو   ۳۹ دقیقه پیش    
 
فرارو- اظهارنظر صریح حداد عادل در مورد رد صلاحیت قطعی احمدی نژاد در انتخابات 1400 با واکنش رئیس دولت دهم روبرو شد. رئیس مجلس هفتم در این زمینه گفت: آمدن احمدی نژاد را اصلا به عنوان شوک انتخابات در نظر نگیرید؛ یعنی تکلیف روشن است. وی افزود: زیاد تحت تاثیر موضع گیری و فضای مجازی و حرف زدن ها نباشید ...
ایرنا   ۴۲ دقیقه پیش    
 
تهران - ایرنا - معاون فرهنگی و آموزشی بنیادشهید با اشاره به بزرگداشت ویژه شهدای مدافع سلامت در 22 اسفندماه سال جاری، گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران توجه و نگاه ویژه ای به شهدای مدافع سلامت در سال جاری داشته است.
فرتاک نیوز   ۴۲ دقیقه پیش    
 
اعضای مجلس خبرگان رهبری بعد از پایان اجلاس یک روزه خود، عصر امروز (دوشنبه 4 اسفند) با رهبر معظّم انقلاب، حضرت آیت الله خامنه ای دیدار کردند. این دیدار طبق ضوابط بهداشتی و رعایت شیوه نامه های بهداشتی در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۴۳ دقیقه پیش    
 
گروه استان ها- رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: باید تدبیری اندیشیده شود تا شعب اخذ رای در فضای باز باشد که با توجه به شرایط آب و هوایی زمان انتخابات می توان از سایه بان استفاده کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۴۷ دقیقه پیش    
 
فاطمه کاظمیان در مراسمی به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد علی آباد کتول معرفی و از زحمات الهه محمودی، مسئول سابق این تشکل دانشجویی تقدیر شد.
خبرگزاری فارس   ۴۸ دقیقه پیش    
 
اعضای مجلس خبرگان رهبری بعد از پایان اجلاس یک روزه خود، عصر امروز با حضرت آیت الله خامنه ای دیدار کردند.
خبرگزاری فارس   ۴۹ دقیقه پیش    
 
غلامعلی حدادعادل رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با انتشار جوابیه به اظهارات روز گذشتۀ محمود احمدی نژاد واکنش نشان داد و تحلیلش از رد صلاحیت احمدی نژاد را مبتنی بر رد صلاحیت وی در سال 96 و توصیه سخنگوی شورای نگهبان به عدم ثبت نام مجدد رد صلاحیت شده ها دانست.
کاشان نیوز   ۵۰ دقیقه پیش    
 
کاشان نیوز : ممانعت از حضور خبرنگار کاشان نیوز رفته رفته به سوژه رسانه های محلی تبدیل شده و می رود تا به رسانه های فرامحلی هم راه پیدا کند. جلوگیری از حضور خبرنگار با بستن درب شورا و استفاده از زور برای بیرون کردن خبرنگار اتفاقی کوچکی نیست که فراموش شود یا مسکوت بماند. ...
برترین ها   ۵۱ دقیقه پیش    
 
دیده بان ایران: احمد زیدآبادی درباره توافق شب گذشته آژانس انرژی اتمی با ایران نوشت: جمهوری اسلامی و آژانس بین المللی انرژی اتمی به توافقی دست یافته اند که خدا می داند چیست! ...
فرتاک نیوز   ۵۱ دقیقه پیش    
 
حجت الاسلام و المسلمین محمد صالحی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه ظهر امروز در مراسم تجلیل از 86 مبلغ جهادی استان کرمانشاه در عرصه سلامت و مقابله با ویروس کرونا که با حضور مدیرکل امور اجتماعی و مشارکت های سازمان اوقاف و امور خیریه در آستان مقدس امامزاده ابراهیم شهر کرمانشاه برگزار شد ...
دانا   ۵۴ دقیقه پیش    
 
سید عطاالله مهاجرانی در تاریخ 2 مرداد 1333 زاده شد. مدرک تحصیلات عالی خود را در رشتهٔ تاریخ از دانشگاه تهران دریافت کرد. درباره سوابق مبارزاتی قبل از انقلاب این دست پخت جبهه اصلاحات، هیچ سندی در دست نیست.
خبرگزاری برنا   ۵۴ دقیقه پیش    
 
وزیر کشور در راستای توسعه روابط فی مابین دو کشور ایران و تاجیکستان، امروز دوشنبه عازم تاجیکستان شد.
ایسنا   ۵۵ دقیقه پیش    
 
شورای اتحادیه اروپا امروز (دوشنبه) نام 19 مقام ونزوئلایی را به بهانه نقش داشتن در "تضعیف دموکراسی و حاکمیت قانون" در این کشور به فهرست تحریمهای اتحادیه اروپا اضافه کرد.
حوزه   ۱ ساعت پیش    
 
حوزه/ امام جمعه همدان با بیان اینکه دشمن به دنبال آن است که جمهوری اسلامی را ناکارآمد نشان دهد، گفت: در برابر جمعیت دشمن که در فضای مجازی علیه جمهوری اسلامی هجمه وارد می کند، ما دارای جمعیت 150 هزار نفری طلابی هستیم که باید به صورت دغدغه مند وارد میدان شوند و اجازه حرکت به طرف مقابل را ندهند ...
دولت   ۱ ساعت پیش    
 
رئیس دفتر رئیس جمهور با بیان اینکه "باید قدردان ایستادگی و مقاومت مردم نجیب و شریف کشورمان باشیم"، تاکید کرد که افتتاح طرح های متعدد عمرانی در کشور در شرایط جنگ تمام عیار اقتصادی، تحریم های همه جانبه و مشکلات ناشی از همه گیری کرونا، گواه تلاش مسوولین و همدلی همگانی ...
همشهری   ۱ ساعت پیش    
 
رییس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی از شکایت بیش از 200 نفر از نمایندگان درباره شیوه اجرای قانون اقدام راهبردی از سوی دولت خبر داد و گفت: کمیسیون اصل 90، این پرونده را در دستور کار قرار می دهد.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش    
 
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس با اشاره به بررسی موضوع توافق دولت با آژانس پیرامون اجرای پروتکل الحاقی گفت: مجلس به استناد تبصره ماده 183 آیین نامه به این موضوع فوری ورود و بر اجرای قانون لغو تحریم ها اصرار کرد.
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
 
مهر : وزیر خارجه آلمان که این روزها وکیل مدافع طرف آمریکایی شده، مدعی شد که این ایران است که باید برای بازگشت به تعهدات برجامی همکاری کامل به خرج دهد.
رویداد 24   ۱ ساعت پیش    
 
انتخابات ریاست جمهوری 1400 نزدیک است و بار دیگر صدا و سیما تمام قد و بدون روتوش در اختیار جریان اصولگرا قرار گرفته. شب گذشته همزمان با سفر مدیرکل آژانس انرژی اتمی به تهران ...
مرور نیوز   ۱ ساعت پیش    
 
رئیس جمهور قانون فهرست قوانین و احکام نامعتبر در حوزه معدن را برای اجرا به معاونت حقوقی رئیس جمهور و وزارت صنعت، معدن و تجارت ابلاغ کرد.
موج   ۱ ساعت پیش    
 
رئیس جمهور قانون فهرست قوانین و احکام نامعتبر در حوزه معدن را برای اجرا به معاونت حقوقی رئیس جمهور و وزارت صنعت، معدن و تجارت ابلاغ کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱ ساعت پیش    
 
قلم | qalamna.ir : روز دوشنبه ایرنا، پس از آنکه جمال عرف معاون سیاسی وزارت کشور در واکنش به اختلافات درونی حزب جمهوریت ایران اسلامی، هر دو جناح این حزب را فاقد اکثریت دانست؛ و به اعضا توصیه کرد با برگزاری مجمع عمومی اختلافات را حل کنند ...
تابناک ایلام   ۱ ساعت پیش    
 
فرمانده سپاه ناحیه ایوان گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون شش هزار بسته معیشتی در بین اقشار مختلف جامعه در شهرستان ایوان توزیع شده است.
تقریب   ۱ ساعت پیش    
 
نشست خبری اعلام نتایج فاز یک مطالعات بالینی اولین واکسن کرونای ساخت ایران -ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)- کووایران با حضور دکتر مینو محرز، دکتر سید حامد حسینی، دکتر حسن جلیلی و جمعی از اصحاب رسانه در هتل ارم تهران برگزار شد.
پایگاه خبری قلم   ۱ ساعت پیش    
 
قلم | qalamna.ir : گروه بین الملل: نتایج نظرسنجی جدیدی نشان می دهد، حدود نیمی از جمهوریخواهان گفته اند که چنانچه دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا حزب جدیدی تشکیل داده و رهبر آن باشد، آنها حزب جمهوریخواه را کنار گذاشته و به آن ملحق می شوند. ...
حوزه   ۱ ساعت پیش    
 
حوزه / مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: باید برای انتخاب اصلح تلاش کرد و نباید فریب شعارهای اغواگر و خلاف واقع را خورد.
ایلنا   ۱ ساعت پیش    
 
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه گفت: رویکرد مطالبه گری از دستگاه ها و اجرای قوانین و مقررات در حوزه های پیشگیری از فساد اقتصادی و اداری در طرح تعیین سازوکار و نحوه مشارکت موثر قوای سه گانه در پیشگیری از فساد اقتصادی و اداری مورد تأکید قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
 
پایگاه مجازی منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب به مناسبت ولادت امام محمدتقی (ع)، لوحی را به همراه توصیه ای از ایشان منتشر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
 
سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه شهادت فرمانده شجاع و ولایتمدار دوران دفاع مقدس جانباز شهید سرهنگ پاسدار حاج مصطفی سلطانی را تسلیت گفت.
شعار سال   ۱ ساعت پیش    
 
سید حسین نقوی حسینی: نمونه مشارکت پایین را در انتخابات مجلس یازدهم دیدیم. در آن انتخابات سطح مشارکت خیلی پایین آمد. در برخی از حوزه های انتخابیه، نماینده منتخب با رأی باطله رقابت کرده بود، یعنی رأی اول رأی نماینده منتخب بود و رأی دوم، آرای باطله!
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
 
تهران- ایرنا- تضمین اصل جمهوریت نظام، به تداوم مشارکت سیاسی مردم گره خورده است. در این زمینه برخی اصلاح طلبان عنوان داشته اند، هرگونه تلاش برای تضعیف نهاد انتخابات و بی تاثیر جلوه دادن مشارکت سیاسی با اهداف جناحی، حرکت در مسیری خلاف منافع ملی و خیانت به مردم و نظام است.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
 
معاون دانشجویی دانشگاه تهران گفت:در ترم جدید به دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی که تصویب پروپزال کرده اند و نیاز به حضور فیزیکی در آزمایشگاه، مزرعه، بیمارستان را دارند، خوابگاه ارائه می شود.
خبرگزاری برنا   ۱ ساعت پیش    
 
پنج عضو هیات نظارت بر انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، و دومین میاندوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری استان مشخص و احکام ایشان صادر شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱ ساعت پیش    
 
اقتصاد ایران: کرمان - مشاور معاون سازمان تبلیغات اسلامی گفت: باید در مسیر خلاقیت حرکت کنیم چرا مخاطب ما نسل جدیدی است و باید بر این اساس در امور نوآوری ایجاد کنیم.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
 
ایرنا، آنکارا- پنجمین نشست سه جانبه وزیران خارجه ترکیه، جمهوری آذربایجان و ترکمستان روز سه شنبه /فردا/ در ترکیه برگزار می شود.
گیتی آنلاین   ۱ ساعت پیش    
 
سردار محمد در پیامی، پنجم اسفندماه مصادف با روز مهندس را به طلایه داران مواجهه با تحریم های صنعتی دشمن تبریک گفت.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
 
سخنگوی وزارت امورخارجه چین از آمریکا خواست تا برای حل بن بست موجود در ارتباط با توافق هسته ای، هرچه زودتر به این توافق بازگردد.
هفته نامه شما   ۱ ساعت پیش    
 
وجود نظام حزبی می تواند موجب پیشگیری از ایجاد آشفتگی افکار عمومی و درنتیجه مانع واگذاری مسئولیت ها به عنوان امانت مردم به دست کارگزاران نالایق و ناشایست شود.
هفته نامه شما   ۱ ساعت پیش    
 
حجت الاسلام نصرالله پژمانفر با اشاره به شکایات وارده از حسن روحانی رئیس جمهور، گفت: شکایتی که به کمیسیون اصل نودم از ایشان شده در موضوعات مختلف مطرح است و جمعیت زیادی نیز آن را امضا ء کرده اند.
بسیج   ۱ ساعت پیش    
 
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نیاز اساسی امروز مدیریت توانمند جهادی است و ما تجربه موفق این مدیریت را در زمان دفاع مقدس از مکتب شهیدان آموختیم.
پایگاه خبری نما   ۱ ساعت پیش    
 
شیما احمدی- به گزارش نما بایدن از زمان روی کار امدنش روی خوشی به محمد بن سلمان نشان نداده است. دولت جدید آمریکا اعلام کرده است که تصمیم دارد روابط خود را با ملک سلیمان تقویت کرده و ارتباط خود با با محمد بن سلمان قطع کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
 
نماینده مردم کرج در مجلس در خصوص انتخابات 1400 و اهمیت عملکرد حوزه مدیریت شهری در میزان رضایت شهروندان، گفت: گاهی غفلت هایی در تأیید صلاحیت افراد صورت گرفته که امروز ضررهای سنگینی را به منافع مردم وارد کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
 
اعضای هیات نظارت بر انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و میاندوره ای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ معرفی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
 
رئیس جمهور قانون فهرست قوانین و احکام نامعتبر در حوزه معدن را برای اجرا به دستگاه های مربوطه ابلاغ کرد.
روزنامه اصفهان امروز   ۱ ساعت پیش    
 
دبیر هیئت فوتبال تهران درباره نحوه برگزاری مجمع انتخاباتی این هیئت و اعتراض برخی از نامزد ها توضیحاتی را بیان کرد.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اردبیل با اهدای لوح تقدیر، عملکرد شورای اقامه نماز شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل را در سال 1398، شایسته ی تقدیر دانست.
مشرق نیوز   ۱ ساعت پیش    
 
سهم جریان مدعی اصلاح طلبی در این آشوب نیابتی سهم بزرگی است و این پرسش را پیش می کشد که چرا آن ها در پازل دشمن نقش ایفا کردند؟
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
 
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها ابزار در دست دولت علیه غربی هاست گفت: اصرار مجلس بر اجرای این قانون است و نمایندگان در این باره نظارت لازم را اعمال خواهند کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
 
اعضای هیات نظارت بر سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در آذربایجان غربی معرفی شدند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
 
زاهدان- ایرنا- مدیر شعب بانک مسکن سیستان و بلوچستان گفت: در گذشته دادرسی در خصوص پرونده های چک بسیار طولانی مدت بود و 20 درصد مبلغ چک هزینه دادرسی می شد اما صدور اجراییه دادگاه علیه چک های بلامحل صیاد بدون سازوکارهای اداری انجام می شود.
دانا   ۱ ساعت پیش    
 
شهروندان یاسوجی در خصوص تلاش ها و اقدامات بسیج و سپاه در شهر زلزله زده سی سخت مطالبی را بیان کردند و عنوان داشتند: بسیج و سپاه در همه عرصه های خدمت رسانی حضور دارند.
ایلنا   ۱ ساعت پیش    
 
سخنگوی وزارت خارجه چین بار دیگر بر اهمیت برجام تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
 
استاد برجسته اقتصاد معتقد است در شرایط کنونی، کلید مشکلات اقتصادی کشور در دست سه گروه است.
شوشان   ۱ ساعت پیش    
 
اعضای هیات نظارت بر ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی کلانشهر اهواز مشخص شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
 
فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی درپیامی شهادت رزمنده سرافراز مصطفی سلطانی را تسلیت گفت.
جهان نیوز   ۱ ساعت پیش    
 
یکی از فعالان رسانه ای توئیتی را درباره مهارت اصلاح طلبان در فریب مردم منتشر کرد.
تدبیر   ۱ ساعت پیش    
 
پس از تفاهم ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی در عصر یکشنبه ، منابع خبری رژیم صهیونیستی از برگزاری نشست کابینه امنیتی این رژیم در روز دوشنبه خبر دادند. ...
شبستان   ۱ ساعت پیش    
 
حجت الاسلام رستمی گفت: اجرای برنامه های فرهنگی و معنوی گامی ارزشمند برای شناساندن فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی دانش آموزان با ازخودگذشتگی و ایثار رزمندگان و شهداست.
بسیج   ۱ ساعت پیش    
 
درگذشت بانوی مومنه و صبور، ام الشهید مرحومه "حاجیه خانم گلمحمدی"، والده گرامی شهیدسرافراز جواد هادی طحان،موجب تاسف و تاثر فراوان شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۲ ساعت پیش    
 
اقتصاد ایران: دومین جلسه رسیدگی به جزئیات لایحه بودجه 1400 دقایقی پیش در صحن علنی مجلس آغاز شد.
حامیان ولایت   ۱ ساعت پیش    
 
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این سریال برای پیشرفت عمومی جامعه در مسیر نقد مسئولان بسیار تاثیرگذار خواهد بود گفت: رسانه ملی باید از تولید چنین آثار هنری حمایت کند.
دانا   ۱ ساعت پیش    
 
صبح زاگرس در راستای امیدآفرینی به جامعه هدف، تولید بسته های عکس نوشته خبر خوش که نشان دهنده توسعه و خدمات جمهوری اسلامی به جامعه است را در دستور کار خود قرار داده است.
برترین ها   ۱ ساعت پیش    
 
جماران: در پی توافق با آژانس بین المللی انرژی اتمی که پس از مذاکرات دیروز حاصل شد، نمایندگان مجلس امروز حملات شدیدی به دولت داشتند و خواستار مجازات مسئولان دولتی شدند و حتی بررسی لایحه بودجه 1400 در جلسه نوبت صبح مجلس هم متوقف شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
 
حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی در پیامی درگذشت جانباز سرافراز و مجاهد انقلابی حاج مصطفی سلطانی را تسلیت گفت.
افکار نیوز   ۱ ساعت پیش    
 
وزارت خارجه چین از آمریکا خواست به منظور خارج شدن از بن بست موجود در ارتباط با موضوع برجام، به این توافق بازگردد.
موج   ۱ ساعت پیش    
 
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: تخصیص ارز 4200 تومانی موجب رسیدن نهاده های دامی به دست دامدارنشده است.
حوزه   ۲ ساعت پیش    
 
حوزه/ در مراسمی از طلاب و روحانیون جهادی فعال در عرصه مبارزه با کرونا در بیمارستان های استان کرمانشاه، با حضور مدیر کل اجتماعی سازمان اوقاف کشور و جمعی از مسئولین استانی تجلیل شد.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش    
 
نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه ابلاغ سند تحول قضایی توسط رئیس قوه قضائیه بارقه امیدی را در دل مردم ایجاد کرد، گفت: مردم به دنبال این هستند آثار این سند را در عملکرد قوه قضائیه ببینند و انتظار داریم در کوتاه ترین زمان ممکن تحقق یابد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
 
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نقض قانون مصوب مجلس در خصوص اقدام راهبردی برای رفع تحریم ها خواستار ورود قوه قضاییه به موضوع بیانیه مشترک با آژانس شد.

 1399/12/04 14:18:08 PM

نوشته شده توسط جواد کمالی

  نظرات شما  
   
نام:  
ن خانوادگی:  
تلفن:  
متن:  
   
   

    نظرات شما  
   
 
 
     
  • سفارشاتت

  • امکانات

  • پیوندها