Skip Navigation Links
صفحه اصلی
ارتباط با ما Expand ارتباط با ما
گروه خبری Expand گروه خبری
مطالب Expand مطالب
فرصت های شغلی
سوالات متداول
جستجو
     
 
حکم بخشدار تازه تاسیس شمیل بندرعباس اعطا شد
***********************************************************
حکم بخشدار تازه تاسیس شمیل بندرعباس اعطا شد

بندرعباس-بخش شمیل-نیوز آسمان-استاندر هرمزگان عصر جمعه طی حکمی، محمد زرنگاری را به عنوان بخشدار تازه تاسیس شمیل بندرعباس منصوب کرد.

به گزارش ایرنا، حکم بخشدار جدید شمیل با حضور نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، دهیاران، شوراهای اسلامی و معتمدان بخش شمیل به وی اعطا شد.
زرنگاری پیش از این ‌معاون فرماندار شهرستان خمیر بود.
همچنین امروز ساختمان بخشداری شمیل با حضور استاندار هرمزگان افتتاح شد.
وزیر کشور سوم دیماه امسال با انعکاس مصوبه هیات وزیران، ایجاد بخش شمیل در شهرستان بندرعباس را به طور رسمی ابلاغ کرد.
 با پیگیری‌های صورت گرفته توسط استانداری هرمزگان از طریق وزارت کشور و تصویب هیات دولت، دهستان شمیل در شهرستان بندرعباس به بخش ارتقا یافت. 
بخش شمیل از ترکیب دهستان شمیل و حسن لنگی ایجاد شده و مرکز این بخش،  شمیل تعیین شده است.استاندار هرمزگان با قدردانی از همراهی نمایندگان و مردم شریف و شوراهای اسلامی بخش شمیل، تصریح کرد: تغییرات تقسیماتی در این منطقه جزو انتظارات و درخواست‌های مکرر مردم، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و شوراهای اسلامی بود که خوشبختانه با پیگیری انجام شده، آرزوی دیرینه مردم این منطقه به منظور دسترسی به خدمات مطلوب تر محقق شد.

ستاد معین حمایت از بخش شمیل بندرعباس تشکیل شود

 همچنین نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: در راستای راهبری توسعه بخش شمیل، پیشنهاد می‌شود ستاد معین حمایت از این بخش تازه تاسیس شده با مسوولیت یکی از معاونان استاندار تشکیل شود.


احمد آشوری عصر جمعه در مراسم ارتقای دهستان شمیل به بخش ومعارفه بخشدار این منطقه ضمن قدردانی از وزیر کشور و استاندار هرمزگان افزود: تحقق ایجاد بخش شمیل گام نخست مطالبات مردم بوده و شاخص‌های توسعه این منطقه باید ارتقا پیدا کند.
وی بیان داشت: منطقی جدید برای توسعه روستاهای این بخش(شمیل) شامل 39 روستا باید شکل بگیرد.
نماینده مردم بندرعباس، قشم، خمیر، حاجی آباد و ابوموسی درمجلس شورای اسلامی اظهارداشت: ظرفیت‌های کشاورزی، گردشگری، سد شمیل و نیان و معادن شن و ماسه مزیت‌های این منطقه است و در توسعه و تعالی این منطقه بخش اثرگذار است.
آشوری بیان داشت: ظرفیت خوبی به لحاظ منابع انسانی در بخش شمیل وجود دارد که وجود یک تشکل مردم نهاد برای کمک به فرایند توسعه اثرگذار است.
وی گفت: اگر قرار است روند توسعه در منطقه ای رو به رشد باشد، نیازمند اصلاح ساختار است.

 


1399/10/19 18:02:00 PM

نوشته شده توسط جواد کمالی

  نظرات شما  
   
نام:  
ن خانوادگی:  
تلفن:  
متن:  
   
   

    نظرات شما  
   
 
 
     
  • سفارشاتت

  • امکانات

  • پیوندها