Skip Navigation Links
صفحه اصلی
ارتباط با ما Expand ارتباط با ما
گروه خبری Expand گروه خبری
مطالب Expand مطالب
فرصت های شغلی
سوالات متداول
جستجو
     
 
مظلومیت ساکنین شهرک پیامبر اعظم ازدید هیچ مسئولی پنهان نیست
مجتمع هایی که شبی خوابگاهای دانشجویی ساخته شده است و هزاران اتفاقات و جرم و جنایت در این شهرک ...

این تصویر مربوط به یکی از مجتمع های واقع در شهرک پیامبر اعظم می باشد.

مجتمع 264واحدی سامان سازان بیستون متشکل از 12بلوک و هر بلوک 5طبقه که در هر طبقه آن 4واحد به اضافه 2 واحد در هم کف هر بلوک جمعاً  22واحد فاقد انباری و پارکینگ و مهمتر از آن نیامدند برای هر بلوک یک دیوار جداگانه احداث کنند و هر 12 بلوک در یک دیوار(حیاط) به ارتفاع یک متری احداث نمودند.

از طرفی از آنجایی که واحدهای این مجتمع فاقد پارکینگ بودند از طرف مسکن و شهر سازی به اعضا به طور شفاهی گفتند که حاشیه ی دیوار می توانید برای واحدهای فاقد پارکینگ ؛؛ خودتان پارکینگ احداث کنید و هزینه هر پارکینگ هم مبلغ 2/000/000 تومان می باشد البته این موضوع مربوط به 4 سال پیش می باشد. از بین اعضا یک نفر مسئولیت احداث پارکینگ های حاشیه دیوار را متحمل گردید و افراد فاقد پارکینگ هم مبلغ ذکر شده با قرض یا فروش طلاهای همسران خود صرف این پارکینگ ها نمودند تقریباً حدود 100 پارکینگ به طور اصولی و مستحکم  احداث گردید که سرو کله ی برادران شهرداری پیدا شد و تمامی این پارکینک ها را تخریب نمودند که صاحبین این پارکینگ ها تنها تماشاگر و اشک از چشمان همه سرازیر بود. در صورتی که اکثریت مجتمع های همسایه و در کل شهرک پیامبر اعظم از این پارکینگ ها احداث گردیده است و بسیاری از انها بلعکس این پارکینگ های این مجتمع که تخریب گردیدند آنها نیز غیر اصولی هم می باشد.

این تصویر مربوط به قبل از تخریب می باشد. و هیچ مسئولی حاضر به پاسخ گویی نشد.

 

شهردار محترم منطقه 3 شهرستان بندرعباس در یک اقدامی بسیار شجاعانه ...

وتصاویر تخریب شده پارکینگ های همین مجتمع در ذیل:

 

شهردار محترم منطقه 3 شهرستان بندرعباس در یک اقدامی بسیار شجاعانه ...

 

 

شهردار محترم منطقه 3 شهرستان بندرعباس در یک اقدامی بسیار شجاعانه ...

از همین جا پیام خود به مسئولین ذیربط و استانداری محترم،نماینده محترم ولایت فقیه در استان جناب حجت الاسلام و المسلمین دکترمحمد عبادی زاده،فرمانداری محترم،شهرداری محترم ،اعضای شورای شهر محترم و منتخبین مردم حوزه مرکزی بندرعباس در مجلس یازدهم شورای اسلام  آقایان مرادی،آرامی و آقای آشوری می رسانیم ،می رسانیم که مشکلات این شهرک با صحبت و حرف و بیانات شیرین  حضرات رفع شدنی نیست جهت رفع مشکلات این شهر که با شهرک های جنگ زده هیچ تفاوتی ندارد می طلبد که همه شما مسئولین آستین همت را بالا بزنید.

مجتمع هایی که شبی خوابگاهای دانشجویی ساخته شده است و هزاران اتفاقات و جرم و جنایت در این شهرک که در همین مجتمع بارزترین جنایتی که صورت گرفته است می توان از یک قتل نام آورد و غیره...

و در پایان شهرک پیامبر اعظم خود در واقع یک شهر است همجوار شهر بندرعباس که فعلاً مسئولین محترم آن را به عنوان یکی از محلات شهرستان بندرعباس محسوب می کنند

 

(نماینده محترم ولایت فقیه حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر محمد عبادی زاده و استاندارمحترم جناب دکتر همتی  و نمایندگان محترم آقایان دکتر آشوری،دکتر آرامی و جناب دکتر مرادی این دردها آیا واضحتر از این می توان فریاد زد.)

 1399/04/12 10:50:18 AM

نوشته شده توسط جواد کمالی

  نظرات شما  
   
نام:  
ن خانوادگی:  
تلفن:  
متن:  
   
   

    نظرات شما  
   
 
 
     
  • سفارشاتت

  • امکانات

  • پیوندها