Skip Navigation Links
صفحه اصلی
ارتباط با ما Expand ارتباط با ما
گروه خبری Expand گروه خبری
مطالب Expand مطالب
فرصت های شغلی
سوالات متداول
جستجو
     
 
لرستان|سلامت انتخابات کوهدشت را در سال ۹۸ تضمین می‌دهم
معاون استاندار لرستان گفت: به‌عنوان معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان سلامت انتخابات کوهدشت را در سال آینده تضمین می‌دهم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کوهدشت، حبیب‌الله خجسته پور عصر امروز در آئین تودیع و معارفه فرماندار کوهدشت ضمن گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به کشور اظهار داشت: 28 مرداد سالروز کودتای آمریکایی انگلیسی برای به زیر کشیده شدن یک دولت ملی در ایران است، این روزها شاهد هستیم که آمریکا شعارهای کاملاً متناقضی را بیان کرده و می‌گوید ما به فکر مردم ایران هستیم و می‌خواهیم به آن‌ها خدمت کنیم، اما همراه با شعار خدمت، ایران را تهدید و تحریم می‌کند.

وی بابیان اینکه آمریکا جمع نقیضین است افزود: کسانی که امروز ممکن است به‌واسطه‌ این تهدیدها و تحریم‌ها با مشکلی روبه‌رو شوند، به‌طورقطع مقصر اصلی آن‌کسانی هستند که به این موضوع دامن می‌زنند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان با تأکید بر اینکه کودتای 28 مرداد کفایت می‌کند که بی‌اعتمادی ملت ایران را در دنیا به آمریکا نشان داده و آن را اثبات کنیم عنوان کرد: چه‌بسا اگر آن کودتا در سال 32 رخ نمی‌داد وضعیت کشور ما به سمت استبداد زمان پهلوی حرکت نمی‌کرد.

وی بیان کرد: کشور ایران به رهبری مقام معظم رهبری، کشوری با محوریت وحدت است، مردم ما یک‌صدا پای آرمان‌های نظام، دفاع از کیان و دین مانده و استقامت می‌کنند.

خجسته پور بابیان اینکه نماینده عالی دولت در هر شهرستانی فرماندار آن شهرستان است خاطرنشان کرد: فرماندار وظیفه دارد بین دستگاه‌های اجرایی، خدماتی و حمایتی هماهنگی به وجود آورد و بر اجرای این وظایف نظارت کند، بنابراین همه وظایف و اختیاراتی که قانون به فرمانداران تفویض کرده در دو کلمه‌ی هماهنگی و نظارت خلاصه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه فرماندار در هیچ حوزه‌ای مسئولیت اجرایی ندارد گفت: برای هر وظیفه اجرایی دستگاهی مشخص‌شده و فرماندار بین دستگاه‌های اجرایی، سایر ذی‌نفوذان شهرستان و سایر کسانی که در خدمت‌رسانی به مردم تأثیر دارند، نقش هماهنگی و نظارت بر ارکان اجرایی دولت را دارد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان با اشاره به برگزاری دو انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای شهر و روستا در زمان تصدی فرماندار سابق شهرستان کوهدشت اظهار داشت: هم‌زمان مدیریت کردن این دو انتخابات متفاوت آن‌هم با دو دستگاه نظارتی در این شهرستان که به‌طورمعمول در فصل انتخابات با فضای سیاسی داغی روبه‌رو است، با همکاری امام‌جمعه، اعضای شورای تأمین، هیئت‌های نظارت و اجرایی و سایر مسئولان فرمانداری کوهدشت توانستند یک انتخابات بسیار عالی را برگزار کنند به‌طوری‌که هیچ‌گونه مشکل امنیتی و تشکیک در سلامت انتخابات ایجاد نشد.

وی بابیان اینکه انتصاب فرماندار توسط وزیر کشور انجام می‌شود افزود: تا زمانی که سرپرست فرمانداری کوهدشت در این مسئولیت حضور دارد، تمام اختیارات فرمانداری شهرستان کوهدشت را دارا است.

خجسته پور با اشاره به گلایه امام‌جمعه شهرستان کوهدشت از برخی مدیران این شهرستان عنوان کرد: امیدواریم مدیران ارتباط خود را با دستگاه نماز جمعه که به تعبیر مقام معظم رهبری قرارگاه فرهنگی‌ است بیش‌ازپیش داشته باشند.

وی بیان کرد: در سال 97 که انتخاباتی برگزار نمی‌شود می‌توانیم بهره لازم را در جهت ایجاد وحدت بین گروه‌های سیاسی مختلف داشته باشیم و به‌عنوان معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان که در زمان انتخابات رئیس ستاد انتخابات استان است، در سال آینده سلامت انتخابات کوهدشت را تضمین می‌دهم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان: شک نکنید که از تک‌تک آرای مردم دفاع خواهیم کرد، اجازه نخواهیم داد که یک رأی مردم در انتخابات جابه‌جا شود و خیال همه گروه‌های سیاسی از برگزاری انتخابات راحت باشد، اما انتظار داریم که همگی در مسیر وحدت نیز قدم برداریم.

انتهای پیام/ش1397/05/28 00:40:12 AM

نوشته شده توسط جواد کمالی

  نظرات شما  
   
نام:  
ن خانوادگی:  
تلفن:  
متن:  
   
   

    نظرات شما  
   
 
 
     
  • سفارشاتت

  • امکانات

  • پیوندها