برداشت گوجه#
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
ارتباط با ما Expand ارتباط با ما
گروه خبری Expand گروه خبری
مطالب Expand مطالب
فرصت های شغلی
سوالات متداول
جستجو
     
 
امام جمعه موقت سیریک: مدیریت و سیاستگذاری های غلط داخلی فشار اقتصادی در جامعه تشدید کرده است
امام جمعه موقت شهرستان سیریک با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری گفت: مشکلات اقتصادی کشور عمده ،ریشه داخلی دارد و مشکلات موجود زایده نوعی مدیریت و سیاستگذاری غلط دستگاه اجرایی کشور است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ، حجت الاسلام و المسلمین احمد خلیلی امام جمعه موقت شهرستان سیریک افزود: برای رفع مشکلات اقتصادی کشور راه حل وجود دارد و هیچ بن بستی برای برطرف کردن آنها حتی با وجود شدید ترین تحریم های ظالمانه دشمنان وجود دارد و راه آن اتکا به ظرفیت و توان داخلی است.

وی اظهار کرد: همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودندامروز همه بدانند که جنگ نخواهد شد و با آمریکا هیج کسی مذاکره نخواهد کرد برای اینکه امریکا به علت استدالال های دقیق و تجربه گذشته و ضررهای برجام که از این رژِیم ظالم و خائن دیده ایم هرگز مذاکره نخواهیم کرد.

امام جمعه موقت شهرستان سیریک اضافه کرد:یکی از ضعف های اقتصادی و بزرگ کشور ما علی رغم همه تاکیدات و توصیه های مقام معظم رهبری در سال های گذشته و اخیر برای همه دولت مردان و دستگاههای اجرایی  عدم وابستگی به تامین بسیاری از کالاها و اجناس به بیگانگان بوده است.

حجت الاسلام خلیلی با اشاره به گرامیداشت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی ابراز کرد: اسارت رزمندگان اسلام در روز های  دفاع مقدس و تحمل شکنجه ها ی دشمن بعثی عراق درس بزرگی به همه جهانیان داد که ملت ایران  با تمام وجود خود از اسلام و انقلاب پاسداری می کند .

وی بیان کرد: امروز این عزیران نماد اسوه ، صبر و استقامت اند و سالروز ورود آنها  به کشور عزیزمان ایران اسلامی را باید ضمن ارج نهادن قداست و حرمت آنها را باید بیشتر بدانیم که برای ایجاد امنیت و سربلندی کشور از همه وجود خود گذشتند.

حجت الاسلام خلیلی خاطر نشان کرد: هر انسانی که می خواهد سعادت دنیا و آخرت داشته باشد باید تقوا الهی و نظم در امور داشته باشد.

انتهای پیام/ق

 

برچسب ها: , ,


1397/05/26 17:28:24 PM

نوشته شده توسط جواد کمالی

  نظرات شما  
   
نام:  
ن خانوادگی:  
تلفن:  
متن:  
   
   

    نظرات شما  
   
 
 
     
  • سفارشاتت

  • امکانات

  • پیوندها