برداشت گوجه#
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
ارتباط با ما Expand ارتباط با ما
گروه خبری Expand گروه خبری
مطالب Expand مطالب
فرصت های شغلی
سوالات متداول
جستجو
     
 
امام جمعه خمینی شهر: مذاکره با آمریکا جام زهری بود که رهبر انقلاب مجبور به نوشیدن آن شد
امام جمعه خمینی شهر گفت: مذاکرات شبیه جام زهری بود که امام راحل مجبور به نوشیدن آن شد و اکنون نیز مجبور کردند رهبر معظم انقلاب موافق انجام مذاکره باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس از خمینی‌شهر، آیت الله شیخ عباس رحیمی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته خمینی شهر با اشاره به اتفاقات اخیر گفت: باید در مقابل شیطنت دشمن ایستادگی کرد و عقب نشینی نکنیم، برخی هنوز از مذاکره سخن می‌گویند.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب مجبور شد که اجازه به مذاکره را به مسوولان نظام بدهد، اگرا جازه به مذاکره نمی‌داد و اتفاقات اکنون رخ می‌داد مسؤولان می‌گفتند ما دنبال حل مشکل بودیم اما رهبری اجازه نداد.

امام جمعه خمینی‌شهر تصریح کرد: مذاکرات شبیه جام زهری بود که امام راحل مجبور به نوشیدن آن شد و اکنون نیز مجبور کردند رهبر معظم انقلاب موافق انجام مذاکره باشد.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب از خطوط قرمز بسیار گفت که متاسفانه خط قرمزها رعایت نشد، ادامه داد: رهبری فرمود من اشتباه کردم که وزیر خارجه وارد مذاکره شد، امروز مردم دیدند و تجربه‌ای شد که مسؤولان فریب این روباه‌ها را نخورند.

رحیمی با تاکید بر اینکه مدیر جهادی مانند اوایل انقلاب برای وضعیت امروز کشور نیاز است، ابراز کرد: جنگ اقتصادی که خواه و ناخواه بر کشور تحمیل شده بخشی از روی ندانم کاری و ضعف مدیریت مسوولان است و از رییس جمهور درخواست تجدید نظر در مدیران زیرمجموعه خود را داریم.

وی ضعف برخی از مسوولان کشور را گوش نکردن به سخنان رهبری برشمرد که اکنون باعث گیرافتادن مسوولان در تله دشمن شده، اضافه کرد: اگر مسوولان دولت می‌خواهند از این چاله خارج شوند باید سفارشات و دستورالعمل‌های رهبری را بکار گیرند و انقلابی قدم بردارند نه با شعار و سخنرانی تا شاهد رفع مشکلات کشور باشیم.

خطیب جمعه کشور اذعان کرد: اگر قوه قضاییه بخواهد جلوی فساد را بگیرد، باید شعبه‌های انقلاب تشکیل شود و با ایجاد شدن این شعبه‌ها شاهد هستیم که انبارهای احتکار شناسایی می‌شوند که باید با جدیت با متخلفان برخورد صورت پذیرد و مردم نیز باید با صبوری اجناس غیرضروری را نخرند تا در قیمت اجناس ثبات قیمت به وجود آید.

انتهای پیام/63093/م/1397/05/26 5:28:24 PM

نوشته شده توسط جواد کمالی

  نظرات شما  
   
نام:  
ن خانوادگی:  
تلفن:  
متن:  
   
   

    نظرات شما  
   
 
 
     
  • سفارشاتت

  • امکانات

  • پیوندها