Skip Navigation Links
صفحه اصلی
ارتباط با ما Expand ارتباط با ما
گروه خبری Expand گروه خبری
مطالب Expand مطالب
فرصت های شغلی
سوالات متداول
جستجو
     
 
درنهایت طرح توزیع الکترونیک گاز مایع در هرمزگان کلیدخورد
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان گفت: با اجرای طرح توزیع الکترونیک، خرید گاز مایع و نفت سفید به صورت آسان و با قیمت مصوب دولتی در اختیار خانوارهای هرمزگانی قرار می‌گیرد.
به گزارش خبرگزاری نیوز آسمان، حامد ملازاده صادقیون سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان گفت: طرح توزیع الکترونیک گاز مایع، به زودی در استان آغاز می‌شود، سرپرستان خانواری که واجد شرایط دریافت سوخت گاز مایع هستند می‌توانند با مراجعه به سامانه درخواست فرآورده‌های نفتی به نشانی اینترنتی‌ newtejaratasan.niopdc.ir در این طرح نام نویسی کنند.
 
طرح توزیع الکترونیک گاز مایع در هرمزگان
 
ملازاده صادقیون ادامه داد: با اجرای این طرح، خرید گاز مایع و نفت سفید به صورت آسان و با قیمت مصوب دولتی در اختیار خانوار قرار می‌گیرد و یکی از مهمترین دغدغه‌های هم‌استانی‌ها برای تهیه سوخت رفع می‌شود.
 
وی افزود:  از ابتدای شهریور تاکنون ۲۰ هزار سرپرست خانوار در این طرح نام نویسی کردند و زمان اجرای این طرح بستگی به مشارکت مردم دارد.
 
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان در پایان گفت: مناطقی که ۵۰ درصد از سرپرستان خانوار واجد شرایط نام نویسی کرده باشند، گاز مایع همزمان با نام نویسی توزیع می‌شود.


1399/08/23 14:49:11 PM

نوشته شده توسط جواد کمالی

  نظرات شما  
   
نام:  
ن خانوادگی:  
تلفن:  
متن:  
   
   

    نظرات شما  
   
 
 
     
  • سفارشاتت

  • امکانات

  • پیوندها