برداشت گوجهقطعات لوازم خانگی ایزد شناس#
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
ارتباط با ما Expand ارتباط با ما
گروه خبری Expand گروه خبری
مطالب Expand مطالب
فرصت های شغلی
سوالات متداول
جستجو
     
 
واکنش یاسر هاشمی به اتفاقات دانشگاه آزاد
وکیل ملت: پس از مدت‌ها حواشی پیش آمده پیرامون مدیریت دانشگاه آزاد که البته بارها مورد کتمان قرار می‌گرفت، سرانجام صبح امروز هیئت امنای این دانشگاه طی جلسه فوق‌العاده‌ای با حضور ولایتی، رای به عزل فرهاد رهبر دادند.

پیرو این تصمیم، همچنین محمد مهدی طهرانچی، رئیس کنونی واحد تهران مرکز دانشگاه آزاد به عنوان سرپرست معرفی و جایگزین رهبر شد.

یاسر هاشمی رفسنجانی، رئیس دفتر اسبق هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: اگر دانشگاه آزاد در زمان حضور مرحوم آیت‌الله هاشمی توانست به پیشرفت و موفقیت چشم گیری دست پیدا کند، جدای از تلاش بی وقفه مدیران، کارکنان و اعضای محترم هیئت علمی، این موفقیت را باید مرهون ثبات مدیریتی در آن وهله دانست.

وی گفت: مرحوم آیت‌الله هاشمی همواره بر ثبات و برنامه ریزی هدفمند و بلندمدت مدیران تاکید داشت و هیچ‌گاه اجازه غلبه حواشی بر متن را در شئونات مدیریتی و راهبری دانشگاه نداد. چرا که نگاه ایشان اساسا بر طرح ریزی و اجرای صحیح اهداف بلند مدت برای دانشگاه استوار بود.

یاسر هاشمی افزود: مرحوم آیت‌الله هاشمی الگوی موفق و بزرگی را در این زمینه از خود بر جای گذاشت که چه در دانشگاه و چه در سایر حوزه‌ها می‌تواند برای ترقی و پیشرفت یک مجموعه تاثیرگذار باشد.

به طور مثال ایشان همواره بر کارایی و توانمندی نیروها و مدیران در دانشگاه تاکید داشتند و حتی در سال‌های حضور خود در مجموعه دانشگاه آزاد، با مخالفین و منتقدینی که از توانمندی بالایی برخوردار بودند، به خوبی تعامل و همکاری کردند. البته در حال حاضر در جریان ریز اتفاقات حاکم بر دانشگاه نیستم ولی بی تردید، این دست اختلافات می‌تواند در نهایت به راندمان و عملکرد کلی مجموعه آسیب بزند.

وی گفت: اختلافاتی که امروز وجود دارد، بدون شک جز ضربه به اهداف طولانی مدت دانشگاه، خروجی دیگری نخواهد داشت. نخستین ضربه این دست اختلافات و عدم ثبات مدیریتی، به مدیران میانی باز می‌گردد، چرا که مدیران با توجه به احساس عدم ثبات در موقعیت مستقر، نمی‌توانند برنامه ریزی مدون و مناسب طولانی مدتی را در دستور کار خود داشته باشند.

یاسر هاشمی اظهار داشت: در مورد پلاکاردهای شهر قم و توهین‌هایی که به آقای هاشمی شد، به شخصه مایل به اظهار نیستم اما واکنش‌هایی که از سوی رسانه‌ها و عکس‌العمل مردم و نخبگان در این مدت مطرح شد، ثابت کرد که جامعه ما نسبت به اتفاقات پیرامون خود به شدت حساس بوده و با هوشیاری، آن را رصد می‌کند.

 

 


1397/05/30 00:50:43 AM

نوشته شده توسط جواد کمالی

  نظرات شما  
   
نام:  
ن خانوادگی:  
تلفن:  
متن:  
   
   

    نظرات شما  
   
 
 
     
  • سفارشاتت

  • امکانات

  • پیوندها