Skip Navigation Links
صفحه اصلی
ارتباط با ما Expand ارتباط با ما
گروه خبری Expand گروه خبری
مطالب Expand مطالب
فرصت های شغلی
سوالات متداول
جستجو
     
 
شهردار محترم منطقه 3 شهرستان بندرعباس در یک اقدامی بسیار شجاعانه توانست ساخت و ساز غیرقانونی میلیاردی را کشف و منهدم کند+تصاویر
*********************************************

خبرهای خود از پایگاه خبری تحلیلی نیوز آسمان شمیل بندرعباس رادنبال کنید،شهردار محترم منطقه 3 شهرستان بندرعباس در یک اقدامی بسیار شجاعانه توانست ساخت و ساز غیرقانونی زمینخواران میلیاردر را کشف و منهدم کند.

محل کشف این زمینخواران در مجتمع 264واحدی سامان سازان بیستون واقع درشهرک پیامبر اعظم می باشد که یکی از محلات بزرگ شهرستان بندرعباس به حساب می آید. این شهردار محترم  و تیز هوش و شجاع در مورخ 98/06/05 مأموران شجاع خود را برای تخریب پارکینگهای احداث شده در مجتمع مذکور که توسط این زمینخواران میلیاردر که قانون شهر را زیر پا گذاشته بودند گسیل کرد.

و با این حرکت این شهردار محترم اثبات نمودند که بر تمامی مجتمع های احداث شده در این شهرک مشرف هستند.

لازم است ما نیز مواردی خدمت این شهردار محترم بیان نماییم که مجتمع مذکور در قالب 12 بلوک ساخته شده است و هر بلوک پنج طبقه می باشد و در هر طبقه 4 واحد احداث گردیده است که جمع واحدها در پنج طبقه 20 واحد می باشد و 2واحد دیگر هم با نظارت عوامل محترم شهرداری منطقه 3 شهرستان بندرعباس در پیلوت (هم کف) توسط تعاونی ساخته شده است و یا فروخته شده است و یا اینکه به اعضا واگذار گردیده است و با نظارت عوامل محترم شهرداری منطقه 3 تعاونی و پیمانکار این ساختمان ذره ای به خود جرئت ندادند که مفاد تبصره کمیسیون ماده 100 شهرداری را زیر پا بگذارند بدین جهت تنها 72 نفر از اعضا صاحب پارکینگ در پیلوت یا همان هم کف گردیدند و تعداد 192 نفر از اعضای این مجتمع فاقد پارکینگ ماندند .

که متأسفانه سربازان دلیر و شجاع شهرداری منطقه 3 با میل خود تنها به تخریب پارکینگهای مجتمع سامان سازان بیستون مبادرت ورزیدند. و جالب این است زمانی که ساکنین مستضعف این مجتمع به ماموران در حال تخریب مراجعه نمودند و مشکلات مجتمع را مطرح کردند و ابراز داشتند که  ای بزرگواران تمام مجتمع های شهرک پیامبر اعظم به طور مثال همین مجتمع جفت مجتمع ما که در هم کف ساختمانهایشان هیج واحدی احداث نگردیده است اما مثل ما حاشیه دیوار پارکینگ احداث نمودند . مأموران محترم شهرداری بیان داشتند که آنها شاکی ندارند اما شما ، از مجتمع خودتان شاکی دارید و پیگیر شکایتشان شدند تا اینکه رای صادر شده است و ما با حکم مقام محترم قضایی اقدام به تخریب پارکینگهای شما نمودیم از آنجایی که مردها همه سر کار بودند خانم هایشان در مقابل مأموران تخریب شهرداری التماس و گریه هم کردند که شما را به خدا ما بابت هر کدام از این پارکینگها 2/000/000تومان هزینه نمودیم که این خانم ها محترم با برخورد زشت ماموران شهرداری مواجه شدند.

لازم به ذکر است که این شهردار فعال از ساختن دو واحد غیر قانونی در هر بلوک کاملاً غافل هستند و تبصره کمیسیون ماده 100 شهرداری ر ا عمداً یا سهواً زیر پا گذاشته است. اهالی این مجتمع تمام پارکینگها را با اصولی منظم و درست معماری ساخته اند و کاملاً مستحکم هستند که سربازان گسیل شده ی این شهردار شجاع در حین تخریب به اصولی بودن و استحکام این پارکینگ ها اعتراف نمودند و جالب است این پارکینگ ها را چندین کارشناس تأیید نمودند. و از طرفی فاصله پارکینگها  با ساختمانها کاملاً رعایت شده که تصاویر ذیل گواه برآن می باشد.

.

.

 

.

.

 1398/06/06 15:45:02 PM

نوشته شده توسط جواد کمالی

  نظرات شما  
   
نام:  
ن خانوادگی:  
تلفن:  
متن:  
   
   

    نظرات شما  
   
 
 
     
  • سفارشاتت

  • امکانات

  • پیوندها