Skip Navigation Links
صفحه اصلی
ارتباط با ما Expand ارتباط با ما
گروه خبری Expand گروه خبری
مطالب Expand مطالب
فرصت های شغلی
سوالات متداول
جستجو
     
 
امام جمعه اهل سنت بندر سیریک: تحریم های دشمنان بر علیه ملت ایران چیز تازه ای نیست که ما از آن بترسیم
امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک گفت: حج نمایشی عظیم از وحدت جامعه اسلامی است که هر مسلمانی وظیفه دارد با رها شدن از همه قید و بندها و پیوندهای زندگی و پرهیز از همه روزمرگی‌ها در این نمایش عظیم الهی که دوری از هوای نفسانی و پرستش خداوند یگانه و یکتاست شرکت کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ، شیخ عبدالعزیز افراز، امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک گفت: قربانی کردن حضرت اسماعیل توسط پدر بزرگوارشان حضرت ابراهیم اطاعت پذیری محض از پروردگار متعال است و یک امتحان الهی برای اسماعیل و درس عبرتی برای بندگان خدا بود.

وی اظهار کرد: خداوند متعال به هیچ بنده ای از  بندگان خودشان نیازمند کمک نیست ولی دوست دارد بندگانش تقوا  داشته باشند و قدر نعمت ها ی بیکران او را بدانند و در روی زمین انسان با هم مهربان و به یک دیگر ظلم و ستم نکنند و به  مقدرات الهی قانع و راضی باشند.

امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک یادآور شد: آب زمزم برای یک مسلمان بسیار مهم و ارزشمند است و یکی از اهداف جمع شدن انسان های مسلمان در مکه برای زیارت خانه خدا نوشیدن آب مقدس زمزم و تبرک جستن از این آب گوارا و الهی است.

شیخ عبدالغزیز افراز اضافه کرد: مشکلات اقتصادی در جامعه وجود دارد و کسی منکر آنها نیست و برای غلبه بر آنها و نا امید کردم دشمنان راهی جز اتحاد و همدلی و پرهیز از اختلاف افکنی و تلاش مضاعف وجود ندارد .

وی تصریح کرد: رمز موفقیت کشور در گروه عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری است و اگر مردم و مسئولان به وظیفه خود عمل کنند تحریم های دشمنان بی اثر خواهد شد تحریم های دشمنان از شروع انقلاب اسلامی برای مردم ایران بود و چیز تازه ای نیست که ما از آن وحشت داشته باشیم ایمان به خدا و داشتن پشتکار و مبارزه جدی با فساد و همدل بودن همه سختی ها و مشکلات برطرف خواهد شد.

انتهای پیام/

 1397/05/26 17:28:24 PM

نوشته شده توسط جواد کمالی

  نظرات شما  
   
نام:  
ن خانوادگی:  
تلفن:  
متن:  
   
   

    نظرات شما  
   
 
 
     
  • سفارشاتت

  • امکانات

  • پیوندها