Skip Navigation Links
صفحه اصلی
ارتباط با ما Expand ارتباط با ما
گروه خبری Expand گروه خبری
مطالب Expand مطالب
فرصت های شغلی
سوالات متداول
جستجو
     
 
مرحوم موسی کمالی از معتمدین منطقه شمیل در زمان حیات خود اظهار داشتند که دهستان شمیل قدمتی قدیمی وتاریخی کهن بعد از شهرستان میناب داشته
دهستان شمیل قدمتی قدیمی وتاریخی کهن بعد از شهرستان میناب داشته

مرحوم موسی کمالی از معتمدین منطقه شمیل در زمان حیات خود اظهار داشتند که دهستان شمیل قدمتی قدیمی و تاریخی کهن بعد از شهرستان میناب داشتند.حال باید به این نکته اشاره کرد که شمیل وروستاهای توابع آن بنا به نظر سنجی ها دارای جمعیتی بین 25 الی 30 هزار نفر می باشند. با توجه به جمعیت و موقعیتی که شمیل و توابع آن دار ا هستند چرا این دهستان و روستاهای  آن زیر نظر بخش تخت قرارگیرند آیا اگر دهستان شمیل وروستاهای توابع آن از بخش تخت جدا شوند خود بخش تخت و روستاهای توابع آن جمعیتشان به 7 هزار نفر می رسد؟

و مهمترین مسئله ای که جای بحث دارد این است که چه افرادی و در چه زمانی باعث این شدند که این اتفاق بیفتد که شمیل و توابع آن از بخش مرکزی جدا و زیر نظر بخش تخت قرار گیرند.

و مسئله دوم دیگر اینکه در هر دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی کاندیدای مختلفی وعده می دادند که در صورت راه یابی به مجلس پیگیربخش شدن دهستان شمیل باشند اما متأسفانه بعد از راه یابی به مجلس هیچ گونه اهمیتی به منطقه شمیل نمی دادند.

هم اکنون با توجه به این که انتخابات مجلس دهم پیش رو داریم از کلیه ی شوراها و دهیاری ها ی دهستان شمیل و روستاهای آن می خواهیم از مردم کل منطقه شمیل بخواهند از کاندیدایی حمایت کنند که در مرحله اول مومن ،متدین و پایبند به نظام جمهوری اسلامی ایران و قانون اساسی باشند. دوم افرادی دلسوز نسبت به قشر ضعیف جامعه و حوزه انتخابی خود و در نهایت در صورت راه یابی به مجلس دهم شورای اسلامی  نهایت تلاش و صد در صد توان خود نسبت به بخش شدن شمیل بکار گیرند.

((به امید افقی روشن وتحولاتی جدید در منطقه شمیل))1394/05/07 11:52:42 AM

نوشته شده توسط جواد کمالی

  نظرات شما  
   
نام:  
ن خانوادگی:  
تلفن:  
متن:  
   
   

    نظرات شما  
   
1394/06/20 8:47:38 PM
احمد مرادی تختی نوشته:

 سلام اگه تخت شهر شده حق مون بوده تونستیم


شما هم تلاش کنید یه استاندار شیمیلی بیاد تا شهر بشه

................................................................................
1394/07/06 11:12:49 AM
دوست عزیز نوشته:

با سلام .ممنون آقای کمالی از اطلاعاتتون . اگه قرار باشه هر استانداری بیاد به قول آقای مرادی از تخت و کوره دهات خودش رو شهر کنه .پس رئیس جمهورم که میاد باید شهر خودش رو یه کشور کنه . حالا بماند که بعضی ها چطور پست و مقام گرفتن .

................................................................................
1396/05/15 12:52:19 AM
دوست   نوشته:

آقای علوی محترم چطور دوتا بخش به هم چسپیده تخت و قلعه قاضی شد . یه بخش که از شهر بندرعباس دورتره و روستاها و آبادی بیشتری داره نمیشه .این حرف درستی نیست برادر من اگه کمی مطالعه درمورد تقسیمات کشوری داشته باشید بخش بودن تخت و قلعه قاضی از نظر جغرافیایی  و قانونی مشکل داره ولی لابی های سیاسی انجام شده . و بعد هم خدمتتون عرض کنم منطقه شمیل بسیار همدل و هم زبان هستند اما متاسفانه تعدادی با فرافکنی ذهن مردم رو از نا عدالتی در این منطقه دور میکنند.


 

................................................................................
1397/12/15 11:24:03 PM
محمد ذاکری نوشته:

سلام..خدا رحمت کند مرحوم موسی کمالی.مردی خوب،مردمی،دلسوز و زحمتکشی بود..از طرفی شمیل دارای قابلیت های فراوانی ست واستحقاق بخش شدن را از سالیان دور داشته.و دارد

................................................................................
1395/12/28 11:30:33 AM
علی علوی نوشته:

تخت و قلعه قاضی بخش هستند دیگه سه تا بخش نمیشه کنار هم باشه . یه خورده اگه فکر کنی دیگه نمیشه . من نمی دونم شما چه مشکلی با تخت دارید . یه خورده اگه با هم همدل باشید اون منطقه آباد میشه .

................................................................................
 
 
     
  • سفارشاتت

  • امکانات

  • پیوندها