Skip Navigation Links
صفحه اصلی
ارتباط با ما Expand ارتباط با ما
گروه خبری Expand گروه خبری
مطالب Expand مطالب
فرصت های شغلی
سوالات متداول
جستجو
     
 
نگاه متفاوت مردم به چالش «فرزندت کجاست؟» + تصاویر
فارغ از حاشیه‌های سیاسی ماجرا، برخی از کاربران خوش ذوق شبکه‌های اجتماعی از زاویه دیگری به چالش «#فرزندت_کجاست؟» نگاه کرده‌ و پرداخته‌اند.
 
نگاه متفاوت مردم به چالش «فرزندت کجاست؟» + تصاویر

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، چند وقتی است که چالشی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی به راه افتاده است تحت عنوان «#فرزندت_کجاست؟». این چالش از مقامات، مسئولان، وزیران و اعضای هیات دولت، نمایندگان مجلس و شخصیت‌های سیاسی و اجتماعی مختلف دعوت کرده است، ضمن اینکه از محل سکونت فرزندشان خبر دهند از وضعیت تحصیلی و شغلی آن‌ها گفته و مردم را درباره شرایط فرزندانشان آگاه کنند.

این چالش به منظور شفاف‌سازی شرایط زندگی فرزندان مسئولان مختلف کشور در فضای رسانه‌ای و میان مردم به راه افتاده است. پاسخ‌های مسئولین به این چالش با واکنش‌های مثبت و منفی و حاشیه‌های بسیاری همراه بوده است.

اما فارغ از حاشیه‌های سیاسی ماجرا، برخی از کاربران خوش ذوق شبکه‌های اجتماعی از زاویه دیگری به این چالش نگاه کرده‌اند و با مطرح کردن شرایط خانواده شهدا، سعی کرده‌اند به مسئولینی که در شرایط سخت اقتصادی جامعه، فرزندانشان را در شرایط رفاهی بالا و در بهترین شهرهای دنیا اقامت داده‌اند، تلنگر بزنند. نمونه‌هایی از واکنش مردمی به این چالش در ادامه قابل مشاهده است:

انتهای پیام/1397/05/28 00:40:12 AM

نوشته شده توسط جواد کمالی

  نظرات شما  
   
نام:  
ن خانوادگی:  
تلفن:  
متن:  
   
   

    نظرات شما  
   
 
 
     
  • سفارشاتت

  • امکانات

  • پیوندها