Skip Navigation Links
صفحه اصلی
ارتباط با ما Expand ارتباط با ما
گروه خبری Expand گروه خبری
مطالب Expand مطالب
فرصت های شغلی
سوالات متداول
جستجو
     
 
جدیدترین خبرهای سیاسی در اینجا مشاهده کنید
********************
کمال مهر   ۷ دقیقه پیش    
 
روحانی در حالی همچنان از تیم اقتصادی دولت استفاده می کند که بسیاری از کارشناسان و نمایندگان مجلس وزرای اقتصادی کابینه را ناکارآمد می دانند و خواستار تغییر آن ها هستند
ایمنا   ۱۵ دقیقه پیش    
 
سعید نادی زاده با پنج رای برای دومین سال متوالی به عنوان رییس شورای اسلامی زرین شهر انتخاب شد.
توسعه   ۲۴ دقیقه پیش    
 
گفته می شود در جریان امضای نامه درخواست استیضاح وزیر اقتصاد و دارایی آقایان جاسمی نماینده کرمانشاه و نادری نماینده پاوه و اورامانات نیز از امضاء کنندگان این نامه با نزدیک به 90 امضاء بوده اند که به گفته یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی بعد از ارائه نامه مذکور 50 نفر از امضاء کنندگان امضای خود را ...
آنا   ۲۷ دقیقه پیش    
 
دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب از مناطق عملیاتی شمال غرب کشور بازدید کردند.
دین آنلاین   ۴۵ دقیقه پیش    
 
تقویم زدگی یعنی مناسبت سازی بی ضابطه و زیاده از حد و ترویج تصنعی و تکلف آمیز آن. وقتی که مواجهه یک دولت و/یا ملت با تاریخ به گزینش و برجسته سازی چند یادبود و مناسبت تقلیل می یابد، پدیده تقویم زدگی رخ می دهد ...
ایرنا   ۵۲ دقیقه پیش    
 
یاسوج- ایرنا- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ترور شخصیت ها از جمله شهیدان رجایی و باهنر جزو توطئه های اصلی آمریکا و متحدانش علیه ایران اسلامی در طول 40 سال گذشته است.
اکو فارس   ۵۷ دقیقه پیش    
 
اکوفارس: دکتر احمدی نژاد روز پنجشنبه، 97/5/25 با جمعی از فعالین رسانه و فضای مجازی عدالتخواه در محمودیه تهران دیدار و در جمع آن ها سخنرانی کرد.
ایران آنلاین   ۱ ساعت پیش    
 
خبر غیرمنتظره عزل فرهاد رهبر از ریاست دانشگاه آزاد برای خیلی ها تعجب برانگیز بود. بسیاری پرسیدند، که چطور می شود فرهاد رهبر که روزی برای مسئولان دانشگاه آزاد خیرالموجودین بود به یکباره از مدیریت این دانشگاه برکنار شود.
مشرق نیوز   ۱ ساعت پیش    
 
رهبر انقلاب در عین اینکه صادقانه کوتاهی ها و کم کاری های دولت را گوشزد می کنند در همین حین از دولت حمایت می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
 
دبیر ستادعالی هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور تأکید کرد: وظیفه این ستاد هماهنگی و نظارت و بسیج امکانات فرهنگی کشور برای رسیدن به مسجد تراز اسلامی است.
فانوس   ۱ ساعت پیش    
 
یک حقوقدان با اشاره به قانون سوت زنی در کشورهای مختلف دنیا گفت: در قوانین مختلف بحث تخفیف و تعلیق مجازات ها نسبت به افرادی که با دستگاه قضایی همکاری می کنند، عنوان شده است اما لازم است مشخصاً در خصوص سوت زنی، در کشور ما نیز قانون گذاری صورت بگیرد.
ایران آنلاین   ۲ ساعت پیش    
 
چنان که گفته شده است، از فرصت ایران برای پیوستن به گروه اقدام ویژه مالی (FATF) که متضمن تصویب چهار لایحه، دو لایحه اصلاح قانون مبارزه با تأمین مالی تروریسم و قانون مبارزه با پولشویی و دو لایحه پیوستن به کنوانسیون های پالرمو و CFT است زمان زیادی باقی نمانده است.
ایران آنلاین   ۲ ساعت پیش    
 
کشور با مشکلاتی مواجه است و عواملی در خارج و داخل کشور به دنبال ایجاد چنددستگی هستند. چنددستگی که به زیان ملت است، اما سود آن بی واسطه به جیب دشمنان خارجی می رود؛ بخصوص به جیب امریکا که تصمیم دارد به امنیت، اقتصاد، فرهنگ و کیان و موجودیت ما حمله کند.
ایران آنلاین   ۲ ساعت پیش    
 
اتحاد و انسجام ملی یکی از بزرگ ترین مؤلفه های قدرت یک کشور است. بالاترین مزیت ممکن و بزرگ ترین سرمایه ملی ما نیز می تواند انسجام و اتحاد مان باشد.
ایران آنلاین   ۲ ساعت پیش    
 
آرزوی هر ایرانی آزاده و وطن دوستی است که در داخل کشور، فضایی آکنده از انسجام، وحدت، آشتی و گفت وگو ایجاد شده تا در چنین شرایطی بتوان از نظرات بخشی از نیروهای متفکر و نخبه برای پیشبرد امور استفاده کرد.
ایران آنلاین   ۲ ساعت پیش    
 
یکی از پرحاشیه ترین گزارش های تحقیق و تفحص سال های اخیر بالاخره در صحن مجلس قرائت شد، گزارشی که قبل از قرائت حداقل چهار تکذیبیه صریح حتی صحت اطلاعات اولیه آن را هم زیر سؤال برده بود. با این همه ادعای مخالفان دولت درباره مدیران دوتابعیتی همچنان سر جای خودش باقی است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۲ ساعت پیش    
 
اقتصاد ایران: استاندار خراسان شمالی گفت: در هفته دولت سفرها باید کم هزینه اما با آثار و نتایج بالا باشد و تمهیدات لازم برای سفر مدیران با خودروی ون یا اتوبوس فراهم شود.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
 
یک حقوقدان با اشاره به قانون سوت زنی در کشورهای مختلف دنیا گفت: در قوانین مختلف بحث تخفیف و تعلیق مجازات ها نسبت به افرادی که با دستگاه قضایی همکاری می کنند، عنوان شده است اما لازم است مشخصاً در خصوص سوت زنی، در کشور ما نیز قانون گذاری صورت بگیرد.
دنیای اقتصاد   ۲ ساعت پیش    
 
دنیای اقتصاد : فرهاد رهبر، دیروز و پس از جلسه فوری و فوق العاده هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی از ریاست این دانشگاه عزل شد. جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد به ریاست علی اکبر ولایتی برگزار شد ...
قم فردا   ۲ ساعت پیش    
 
فرافکنی برخی اصلاح طلبان و اتخاذ سیاست حواس پرت کردن مردم با تشدید توجهات به برخی حواشی از جنس آن چه نمونه کوچکش در تجمع طلاب فیضیه قم رخ داد، یکی از برنامه های جدی اصلاح طلبان است چرا که به تصریح خودشان نمی خواهند پایگاه اجتماعی شان را قربانی ضعف عملکرد دولت کنند.
مشرق نیوز   ۲ ساعت پیش    
 
روحانی در حالی همچنان از تیم اقتصادی دولت استفاده می کند که بسیاری از کارشناسان و نمایندگان مجلس وزرای اقتصادی کابینه را ناکارآمد می دانند و خواستار تغییر آن ها هستند.
ایسکانیوز   ۲ ساعت پیش    
 
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی از اختصاص بودجه 200 میلیاردی برای جذب هیأت علمی خبر داد و افزود: ما در بودجه امسال برای واحدهایی که با مشکل مالی مواجه هستند 200 میلیارد تومان بودجه برای جذب هیأت علمی در نظر گرفته ایم.
شوشان   ۲ ساعت پیش    
 
نادر عسکری انقلاب اسلامی در سیر تکاملی خویش، اینک در دهه چهارم حیات خود فراز و فرودهای بسیار جدی را در پیش روی دارد. برای گذران موفق این دهه، توجه دقیق و عمیق به معایب و محاسن انقلاب به خصوص جریان انقلابی می تواند سیاستگذاری ها و برنامه ریزی های آتی را تسهیل و هدفمند نماید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
 
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت : به دنبال ایجاد سرمایه نیستیم اما تصمیم داریم از طریق فعالیت های دانش بنیان بستری را فراهم کنیم تا اشتغال فارغ التحصیلان را ایجاد کنیم .
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
 
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که وزارت اطلاعات لیستی درباره دوتابعیتی ها به کمیسیون امنیت مجلس نداده است و تنها نامه ای اعتراضی در واکنش به گزارش اولیه تفحص داده شد که نسبت به نام بردن برخی افراد اعتراض صورت گرفت.
جام نیوز   ۲ ساعت پیش    
 
در دوازدهم مرداد سال 1358 انتخابات خبرگان قانون اساسی صورت گرفت و در 28 مرداد آن سال نیز اولین جلسه مجلس خبرگان قانون اساسی با پیام حضرت امام (ره)، آغاز گردید.
ربیع   ۲ ساعت پیش    
 
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از فارس، کاظم غریب آبادی سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی مستقر در وین، با محمد بارکیندو دبیرکل اوپک در مقر این سازمان ملاقات و گفت وگو کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
 
برنامه گفت وگوی ویژه خبری امشب با موضوع تشکیل گروه اقدام علیه ایران توسط آمریکا در سالگرد کودتای 28 مرداد برگزار شد. به گزارش خبرنگار گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ...
دانا   ۳ ساعت پیش    
 
همزمان با سالروز 28 مرداد کاربران فضای مجازی با هشتگ های #تراژدی_اعتماد_به_آمریکا #Unreliable_USA به این رویداد پرداختند و آن را به ترند اول ایران تبدیل شد که نقش فعالان فضای مجازی استان نیز در این خصوص چشمگیربوده است.
روزنامه اطلاعات   ۳ ساعت پیش    
 
سرویس خبر: رئیس کل دادگستری استان تهران از تعیین قضات ویژه رسیدگی به پرونده های اخلالگران در نظام اقتصادی و فعال شدن شعب مذکور خبر داد. غلامحسین اسماعیلی درباره این که آیا ابلاغ قضات شعب ویژه رسیدگی به پرونده های اخلالگران اقتصادی صادر شده است یا خیر اظهار داشت ...
خبرگزاری تسنیم   ۳ ساعت پیش    
 
دادگاهی در عربستان یک نویسنده سعودی را به اتهام توهین به امارات به 5 سال حبس محکوم کرد.
آریا   ۳ ساعت پیش    
 
خبرگزاری آریا - شیراز- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان فارس با تاکید بر نقش منبر عنوان کرد: منبر های امروزی باید با دنیا پیوند بخورند و جهانی شوند. ...
دنیای اقتصاد   ۳ ساعت پیش    
 
ایلنا : محمدرضا بادامچی نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت که برای رفع ایرادات شورای نگهبان به قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان، مقرر کرد که به کارگیری مجدد بازنشستگان نیروهای مسلح منوط به کسب اجازه از رهبری باشد.
رسا   ۳ ساعت پیش    
 
جواد کریمی قدوسی: ما در مجلس هشتم این بند را آوردیم که خانه های خالی مالیات بدهند، اما آقای لاریجانی حذفش کرد.
رسا   ۳ ساعت پیش    
 
عضو فقهای شورای نگهبان ولایت فقیه را استمرار ولایت پیامبر و امیرمؤمنان(ع) دانست و گفت: ولایت فقیه مانند ولایت امیر امیرمومنان(ع) است و ما باید دنباله رو این مسیر باشیم.
جماران   ۳ ساعت پیش    
 
به گزارش جماران؛ محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه، در صفحه توئیتر خود نوشت: روز جهانی عکاسی بهانه ای است برای قدردانی از کسانی که گرچه خودشان دیده نمی شوند اما اگر نباشند، رویدادهای تاریخی، شادی ها و غم ها و همیاری ملت ها ماندگار نخواهد شد. ...
گلونی   ۳ ساعت پیش    
 
پایگاه خبری گُلوَنی ، محمد پورخداداد : هشتک فرزندت کجاست نشان دهنده از بین رفتن اعتماد میان مردم و مسئولان است. مردمی که مسئولان را تاقته جدابافته ای از پیکره جامعه می دانند و معتقدند که سطح زندگی آنها و فرزندانشان نه تنها تفاوت آشکاری با اکثریت جامعه دارد بلکه روش کسب درآمدهای آنها را هم زیر ...
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
 
ساری- ایرنا- بازی با کارت حد نصاب در شورای اسلامی شهر آمل برای انتخاب هیات رئیسه که از سومین دوره فعالیت این پارلمان محلی آغاز شد، همچنان با گذشت یک سال از فعالیت دوره پنجم ادامه دارد.
روزنامه جوان آنلاین   ۳ ساعت پیش    
 
پس از ماه ها کش و قوس بر سر افراد دوتابعیتی که همچنان هم مورد مناقشه است، کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گزارش تحقیق و تفحص از بررسی وضعیت افراد دوتابعیتی پیشنهاد کرد، بانک اطلاعات برای شناسایی این افراد تشکیل شود
روزنامه جوان آنلاین   ۳ ساعت پیش    
 
شرایط فعلی اقتصادی و فشار معیشت بر مردم که با خروج از برجام و فشار های تحریمی، روانی و عملی کاخ سفید و با هدف عاصی کردن مردم ایران و ...
رسا   ۳ ساعت پیش    
 
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم وابستگی اقتصاد کشور به درآمدهای نفتی را نقطه ضعفی در برابر دشمنان دانست و گفت: رهایی از اقتصاد تک محصولی نیازمند حمایت جدی مردم و مسؤولان از کالای ایرانی است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
 
شیراز- ایرنا- مسئول نمایندگی ولی فقیه در فرماندهی حفاظت سپاه اعلام کرد: اعمال تحریم ها خود گویای نقض حقوق بشر است، این چه احترامی به بشر است که می گوید اگر با ما نبودید و برده نبودند باید از همه چیز محروم باشید؟
روزنامه اطلاعات   ۳ ساعت پیش    
 
بعضی ها معتقدند بدتر از جنگ و هرج و مرج در یک سرزمین بزرگ، بلاتکلیفی است. اگر جامعه ای به وسعت و تنوع و پیچیدگی ایران، دچار بلاتکلیفی بشود و قدرت تصمیم گیری و اقدام از آن سلب شود، به سرعت آشفته می گردد و خدای ناکرده به سوی تباهی خواهد رفت. ...
روزنامه اطلاعات   ۳ ساعت پیش    
 
طرح استیضاح وزیران امور اقتصاد و دارایی وجهادکشاورزی در صحن علنی مجلس اعلام وصول شد. به گزارش مهر، هیات رئیسه مجلس طرح استیضاح مسعود کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی با 33 امضا ومحمودحجتی وزیرجهاد کشاورزی با 22 امضا تهیه شده بود ،مجلس اعلام وصول کرد ...
ایلنا   ۳ ساعت پیش    
 
وکیل رییس جمهوری آمریکا گفت که برای برگزاری دیدار موکلش با بازرس ویژه پرونده مداخله روسیه در انتخابات 2016، عجله نمی کند.
رسا   ۳ ساعت پیش    
 
نماینده ولی فقیه در ایلام گفت: نظام سلطه درصدد تضعیف انقلاب اسلامی هر بار با برنامه های متنوع و نقشه و توطئه جدید به میدان می آید که امروز بعد فرهنگی و اقتصادی در حال توطئه کردن است.
رسا   ۳ ساعت پیش    
 
امام جمعه الیگودرز به شرایط اقتصادی و وضعیت معیشتی در جامعه اشاره کرد و گفت: برخورد جدی با مفاسد اقتصادی لازمه کم کردن فشارهای معیشتی است.
روزنامه جوان آنلاین   ۳ ساعت پیش    
 
هر جایی در کشور ما مشکل داریم، همان عرصه ای است که در عمل با گفتمان ولایت زاویه می بینیم و تا زمانی که این زاویه وجود داشته باشد و برای رفع مشکلات دل داده نسخه های غرب و شرق باشیم این مشکلات وجود خواهد داشت. ...
شبکه خبر   ۳ ساعت پیش    
 
حکم انتصاب حجت الاسلام محمد قمی به ریاست سازمان تبلیغات اسلامی، گزارش پیگیری پرونده های تعزیرات انبارها و مصوبات امروز مجلس از جمله عناوین بخش خبری 20 امروز.
رسا   ۳ ساعت پیش    
 
مسؤول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان شرقی از برگزاری جشنواره تجلیل از برترین های مسجد در تبریز خبر داد.
روزنامه سیاست روز   ۳ ساعت پیش    
 
موضوع دو تابعیتی ها در مناصب دولتی، مسئله ای بود که بارها موجب صدمه به کشور و مورد اعتراض افکار عمومی بود. بررسی وضعیت برخی از مدیران، متخصصان و کارشناسان بخش های مختلف و مرتبط با حوزه های علمی و حساس نشان داد که تعداد قابل توجهی از افراد مذکور دارای تابعیت مضاعف و یا گرین کارت و اقامت کشورهای ...
روزنامه ابتکار   ۳ ساعت پیش    
 
مسعود خوشابی - دونالد ترامپ، نماینده حزب جمهوریخواه و رئیس ِجمهورِ مردم ایالات متحده آمریکا که از بدو مبارزه انتخاباتی اش تا کنون بی وقفه عکس ها و فرمایشات هر بار بیش از پیش گُهربارش[!] صفحه اول رسانه های به ویژه کاغذی و شبه کاغذی را اشغال[!] می کند ...
روزنامه ابتکار   ۳ ساعت پیش    
 
معاون اول رئیس جمهوری گفت: شرایط کشور شرایط خطیری است وبه جهت اقتصادی در این مقطع خاصی قرار گرفته ایم ولی به معنای آن نیست که در بن بست باشیم ، حتی به شرایط بحرانی هم ورود پیدا نکرده ایم. ...
ایثار   ۳ ساعت پیش    
 
سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله، در پی درگذشت جانباز 8سال دفاع مقدس حاج صادق دوخایی مدیرکل بنیاد شهید و ایثارگران استان مرکزی در پیامی درگذشت این یادگار دوران دفاع مقدس را تسلیت گفت.
نسیم   ۴ ساعت پیش    
 
رئیس هئیت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در مسیر تحولات مثبت قرار دارد.
تهران پرس   ۴ ساعت پیش    
 
کرمانشاه- معاون هماهنگ کننده قرارگاه عملیاتی منطقه غرب ارتش گفت: چندین طرح متنوع جهت تقویت بنیان خانواده ارتش و کاهش معضلات معیشتی را در دستور کار داریم.
خبرگزاری تسنیم   ۴ ساعت پیش    
 
مدیرعامل بنیاد بین المللی غدیر با بیان اینکه ترویج و گسترش فرهنگ غدیر مهم ترین رسالت این بنیاد است،گفت:انقلاب اسلامی تداوم راه غدیر است و فلسفه انقلاب فلسفه غدیراست.
کیهان   ۴ ساعت پیش    
 
در حالی که مردم و به خصوص فعالان اقتصادی کشور در انتظار اقدام دولت برای برون رفت از وضع موجود هستند، به نظر می رسد عملکرد اقتصادی دولت دچار نوعی سردرگمی و تناقض است.
کیهان   ۴ ساعت پیش    
 
با همین شعار از سروش تا گوگوش بازیچه براندازان شدید رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه در اصل گفتمان انقلاب با یکدیگر اختلاف نظری نداریم، گفت: گفتمان مقابل را هم تخطئه نمی کنیم اما مزیت گفتمان اصلاحات جذب حداکثری است؛ مثال مردمی درباره اصلاحات که از سروش تا گوگوش را شامل می شود ...
روزنامه جوان آنلاین   ۴ ساعت پیش    
 
ایالات متحده طی سالیان گذشته یک جنگ ترکیبی پیچیده علیه جمهوری اسلامی ایران به کار بسته که بخش مهم و اصلی این جنگ بر پایه اقتصاد است. از این رو شناخت این عرصه مهم برای دفع دسیسه های مختلف دشمنان در حوزه اقتصاد امری ضروری است.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
 
در مطلب زیر سعی داریم به طور محدود به قسمتی از بند های طلایی توصیه های امیر المومنین برای موفقیت در مدیریت اشاره کنیم.
پرس شیعه   ۴ ساعت پیش    
 
حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا در حکمی امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده را به فرماندهی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند. به گزارش پرس شیعه ...
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش    
 
رودسر- مسئول نمایندگی دفتر ولی فقیه درسپاه قدس گیلان با اشاره به شرایط امروز کشور، تأکید کرد: گرانی و احتکار کالا در انبارها خیانت به مردم است و مسئولان باید نظارت ها را بیشتر کنند.
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
 
نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان گفت: در جنگ اقتصادی باید مسئولان و مجریان نظام به کمک مردم بیایند و مردم نیز به دستگاه ها کمک کنند، چه لزومی دارد افرادی کالاها و اجناس مردم را احتکار کنند که این عین خیانت به نظام و ملت است.
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
 
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مراسم بزرگداشت شهدای دولت باشکوه برگزار شود.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
 
قم ایرنا نماینده مردم قم در مجلس خبرگان رهبری گفت: اسلام با ولایت و سرپرستی امیرالمؤمنین حضرت علی(ع) به تکامل رسید و در زمان غیبت، این سرپرستی با ولایت فقیه جامع الشرایط ادامه یافته است.
آنا   ۴ ساعت پیش    
 
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل در پیامی درگذشت هادی شمخانی برادر دبیر شورای عالی امنیت ملی را تسلیت گفت.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
 
شیراز- ایرنا- تولیت آستان احمدی و محمدی(ع) گفت: یکی از عمده ترین شاخصه های حق رعایت همه جانبه حقوق بشر است؛ یعنی انسان حقوقی دارد، چه فردی و چه اجتماعی و از مهم ترین این حقوق رعایت عدالت است از همین روست که در روش انبیای الهی و خصوصا در اسلام بر این نکته بسیار تاکید شده است.
ایلنا   ۴ ساعت پیش    
 
با حضور سردار محمود معین پور جانشین فرماندهی سپاه ولیعصر (عج) خوزستان، جلسه معارفه و تودیع فرمانده ناحیه مقاومت بسیج هندیجان برگزار و سرهنگ دوم پاسدار عبدالحسن بعنونی نژاد بعنوان فرمانده این نهاد معرفی شد.
کیهان   ۴ ساعت پیش    
 
مدعیان اصلاحات با دستمایه قرار دادن یک پلاکارد حاشیه ساز، برای به حاشیه بردن روند مطالبه گری جریان انقلابی نسبت به حل مشکلات اقتصادی تقلا کرده اند.
کیهان   ۴ ساعت پیش    
 
سرویس سیاسی- روزنامه آرمان در سرمقاله دیروز نوشت: تشکیل ستادی عملیاتی زیر نظر برایان هوک به عنوان گروه اقدام ایران، در زنجیره اقدامات دونالد ترامپ علیه ایران، محسوب شده و از اهمیت ویژه ای برخوردار است.. ...
ایسنا   ۴ ساعت پیش    
 
روایت هایی از زندگی سرداران شهید اصغر انصاری و محمد مرادی گرکانی با حضور جمعی از همرزمان این شهدا رونمایی شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۴ ساعت پیش    
 
اقتصاد ایران: تهران- ایرنا- جمعی از مقامات و شخصیت های سیاسی کشور در پیام های جداگانه ای درگذشت برادر دریابان علی شمخانی را به وی تسلیت گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۴ ساعت پیش    
 
قائم مقام و روسای واحدهای اجرایی جامعه اسلامی مهندسین در جلسه امشب شورای مرکزی این تشکل انتخاب شدند.
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
 
در بین روزهای این ماه و اعدادی که هر روز از جلوی چشم رد می شوند عدد 28 قابل تأمل تر است، روزی که پیروزی تاریخی یک ملت به خاطر رؤیاپردازی و غفلت عده ای که همیشه در خواب آمریکا به سر می برند به زمینی سوخته و لم یزرع تبدیل شد.
ایثار   ۴ ساعت پیش    
 
نماینده مردم بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: آزادگان ما، وارثان شهیدان اند و ماندند تا نامشان را گرامی و راهشان را ادامه دهند.
ایثار   ۴ ساعت پیش    
 
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بینالود گفت: آزادگان افتخار آفرینان میهن اسلامی ما هستند که با ویژگی های ممتازی که دارند باید الگوی نسل جوان قرار گیرند.
ایلنا   ۴ ساعت پیش    
 
فرماندار قائم شهر استفاده از مناسبت ها را بهانه ی خوبی برای ایجاد فرصت ارتباطی با مردم عنوان کرد و گفت : خدمات انجام شده باید به اطلاع مردم برسد.
تهران پرس   ۴ ساعت پیش    
 
نمایندگان مجلس به منظور تامین نظر شورای نگهبان ضوابط تایید اعتبارنامه نمایندگان را تعیین و تصویب کردند.
العالم   ۵ ساعت پیش    
 
ائتلاف سائرون مورد حمایت مقتدی الصدر رهبر جریان صدر روز یکشنبه از تشکیل بزرگترین ائتلاف خبر داد که به نوبه خود مسئول تشکیل دولت آتی خواهد بود.
روزنامه پیام سمنان   ۵ ساعت پیش    
 
کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر در روز یکشنبه21 مرداد در شهر آکتائو قزاقستان توسط حسن روحانی رئیس جمهوری ایران و همتایانش از کشورهای روسیه، قزاقستان، ترکمنستان و آذربایجان به عنوان پنج کشور ساحلی دریای خزر امضا شد ...
ایسکانیوز   ۵ ساعت پیش    
 
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی از اختصاص بودجه 200 میلیاردی برای جذب هیأت علمی خبر داد و افزود: ما در بودجه امسال برای واحدهایی که با مشکل مالی مواجه هستند 200 میلیارد تومان بودجه برای جذب هیأت علمی در نظر گرفته ایم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۷ ساعت پیش    
 
اقتصاد ایران: یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مشکلات و مسائل مربوط به ایثارگران و آزادگان این استان با رویکرد قانون محوری و در چارچوب آن رفع خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۹ ساعت پیش    
 
گفت وگوی فرهنگی که به موشکافی موضوعات روز حوزه فرهنگ می پردازد، بیست ونهم مرداد در تحلیل رسانه های نوین و گسترش نقش آن در جامعه به واکاوی اینستاگرام می پردازد.
صاحب نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
 
جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) گفت: اولین آزمون ادواری فنی و حرفه ای کارکنان وظیفه سپاه صاحب الزمان(عج) در سال97 برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۴:۳۴    
 
معاون امور مذهبی و تشکل های دینی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: مهمترین آسیب ها در هیئات مذهبی تغییر گفتمان عاشواریی است و باید بُعد حماسی عاشورا در مراسمات عزاداری برجسته تر شود.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۱:۵۵    
 
وکیل مدافع متهم ردیف سوم پرونده ثامن الحجج گفت که هنوز حکم دادگاه به او ابلاغ نشده است. روز گذشته غلامحسین اسماعیلی رییس کل دادگستری تهران با بیان اینکه حکم پرونده موسسه مالی ثامن الحجج از سوی دادگاه کیفری یک تهران صادر شده است، گفت: بر اساس حکم صادره مدیر عامل موسسه به حبس طولانی مدت محکوم شده است.
بورس پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۰:۰۵    
 
نایب رئیس مجلس از شعارهایی که در تجمع اخیر مدرسه فیضیه قم علیه دولت داده شد ابراز نگرانی کرد و گفت: این شعارها و پلاکاردها نشان می دهد که لااقل بخشی از حوزه علمیه قم از نظر بینش اجتماعی و سیاسی دچار انحطاط شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۹:۲۱    
 
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از رونمایی از جدیدترین جنگنده ایرانی در 31 مرداد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۲:۵۳    
 
کودتای 28 مرداد 1332 از خیانت های آمریکایی ها علیه مردم ایران بود که باعث بازگشت محمدرضا شاه به ایران و ادامه دیکتاتوری وی در سال های 1332 تا 1357 شد.
اطلاع نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۱:۳۵    
 
رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه در اصل گفتمان انقلاب با یکدیگر اختلاف نظری نداریم، تاکید کرد: گفتمان مقابل را هم تخطئه نمی کنیم اما مزیت گفتمان اصلاحات جذب حداکثری است؛ مثال مردمی درباره اصلاحات که از سروش تا گوگوش را شامل می شود، صحیح است و ما نمی توانیم کسی را حذف کنیم.
آفتاب یزد   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۷:۱۴    
 
در میان کُهنه سربازان ضرب المثلی رواج دارد به این مضمون: در جنگ نخستین چیزی که از کف می رود، نقشه جنگی است . این مثل از یک سو اشاره ای دارد به پیش بینی ناپذیر بودن جنگ و از سوی دیگر، بر ضرورت آمادگی نظامیان برای رو در رویی ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۶:۳۳    
 
خرم آباد - ایرنا - سید موسی خادمی استاندار لرستان درگذشت حاج عنایت الله صادقی نژاد جانباز و رزمنده دفاع مقدس را تسلیت گفت.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۴:۵۹    
 
به گزارش مشرق ، محمد دهقان عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در توییتر درباره جلسات دادگاه محکومان اقتصادی نوشت:
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۳:۴۰    
 
مذاکره کننده سابق هسته ای ایران می گوید که برجام ثابت کرد که سیستم حکومتی آمریکا قابل اعتماد نیست.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۰:۰۵    
 
مجید الماسی پژوهشگر اقتصادی هر زمان کشور با تحریم های جدید روبه رو می شود، مشاهده می شود که از سوی مسوولان، بر ضرورت حفظ انسجام و مقاومت در برابر تحریم های ظالمانه تاکید می شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۶:۴۱    
 
عزت الله ضرغامی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود کتابی ارزشمند در موضوع آزادگان را برای مطالعه پیشنهاد داد.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۵:۲۳    
 
جزییات تخصیص ارز و ثبت سفارش کالا در مناطق آزاد اعلام شد 843953670312960.jpg به گزارش اقتصادآنلاین ، تصمیمات اتخاذ شده و مصوب از سوی معاون اول رییس جمهور به وزرای امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۷:۱۱    
 
رئیس قوه قضاییه با صدور پیامی درگذشت آیت الله محمدعلی اسماعیل پور قمشه ای را تسلیت گفت.


1397/05/29 20:27:00 AM

نوشته شده توسط جواد کمالی

  نظرات شما  
   
نام:  
ن خانوادگی:  
تلفن:  
متن:  
   
   

    نظرات شما  
   
 
 
     
  • سفارشاتت

  • امکانات

  • پیوندها