Skip Navigation Links
صفحه اصلی
ارتباط با ما Expand ارتباط با ما
گروه خبری Expand گروه خبری
مطالب Expand مطالب
فرصت های شغلی
سوالات متداول
جستجو
     
 
سرپرست فرمانداری سیریک: پزشکان، سفیران سلامت جامعه هستند
سرپرست فرمانداری سیریک گفت: نامگذاری اول شهریورماه، زادروز حکیم ابوعلی سینا به عنوان روز پزشک، فرصتی مغتنم است که از سپیدجامگانی که با مجاهدت و ایثارشان جانی تازه به جامعه می بخشند یادی شود.

عبدالله پرتابیان  امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در سیریک بیان کرد: جامعه پزشکی ایران اسلامی علاوه بر برخورداری از بزرگ مردانی که فروغ علم و اندیشه‌شان در سپهر دانش بشری همیشه راهگشا بوده است، بر خود می‌بالد که افرادی پاک نهاد و نیکو سرشت به پشتوانه توانایی و دانایی توشه گرفته از فرهنگ ملی و اسلامی با دغدغه تامین سلامت انسان‌ها همت خویش را به کار گرفته‌اند و مجدانه تلاش می‌نمایند.

وی اضافه کرد: پزشکانی که افتخار خدمت به محرومین و دردمندان را با هیچ موقعیتی برابری نداده‌اند. 
سرپرست فرماندار سیریک افزود: پزشکان ضامن سلامت جامعه، امنیـت روحی بیماران و فرشتگان نجاتی هستند که درد جسم را با روح بلندشان در سایه لطف الهی التیام می‌بخشند.
پرتابیان ضمن تبریک روز پزشک اظهارکرد: فرارسیدن اول شهریور ماه روز پزشک را به  قشر بزرگوارو عزیز پزشک بویژه سفیدپوشان عرصه سلامت شهرستان سیریک تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون تلاشگران عرصه بهداشت و درمان شهرستان را در راستای منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی وسیاست‌های دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.
وی تاکید کرد: پزشکان سفیران سلامت جامعه هستند آنان افرادی هستند که دست‌های شفا بخش‌شان همیشه پرتوان و دریای دانش و معرفت و فضیلت‌شان همیشه بیکران است.

انتهای پیام/1397/06/01 11:02:32 PM

نوشته شده توسط جواد کمالی

  نظرات شما  
   
نام:  
ن خانوادگی:  
تلفن:  
متن:  
   
   

    نظرات شما  
   
 
 
     
  • سفارشاتت

  • امکانات

  • پیوندها