Skip Navigation Links
صفحه اصلی
ارتباط با ما Expand ارتباط با ما
گروه خبری Expand گروه خبری
مطالب Expand مطالب
فرصت های شغلی
سوالات متداول
جستجو
     
 
والیبال قهرمانی دختران کشور هرمزگان عنوان سومی را به دست آورد
مسابقات واليبال قهرمانی جوانان دختر كشور به میزبانی كرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس،عصر امروز مسابقات والیبال قهرمانی جوانان دختر کشور به میزبانی کرمانشاه با حضور ٩ تیم برگزارشد و دختران هرمزگانی عنوان سوم را کسب کردند.
این مسابقات در دو گروه ، یک گروه ۵ تیمی و یک گروه ۴ تیمی انجام شد و دختران هرمزگان در گروه دوم با تیم‌های سیستان و بلوچستان، خراسان شمالی و یزد هم گروه بودند. 
جوانان هرمزگان در دو بازی اول برابر تیم‌های سیستان و بلوچستان و خراسان شمالی به برتری رسیدند اما در مقابل یزد شکست خوردند تا به عنوان تیم دوم از گروه خود صعود کنند. 
در بازی نیمه نهایی نماینده هرمزگان مقابل کرمانشاه میزبان مسابقات با نتیجه سه بر صفر مغلوب شد و از راهیابی به فینال باز ماند.
در بازی رده بندی شاگردان محبوبه رنجبری در تیم هرمزگان مقابل تیم بوشهر به برتری سه بر صفر دست یافتند و عنوان سومی مسابقات قهرمانی دختران کشور را از آن خود کردند.
در این رقابت‌ها کرمانشاه عنوان اولی را کسب کرد و تیم دختران یزد هم در مکان دوم ایستاد.
برای تیم دختران هرمزگان در این مسابقات رویا رضایی، مهسا امیری،کمند جلیلیان، مریم چمن، فاطمه لطفی‌پور، سما شایان طوبی طبیب‌زاده، سحر عباس قلی‌پور، فاطمه جعفری، فاطمه انصاری، سیده کوثر بحرینی و فاطمه دایی چین با هدایت محبوبه رنجبری،کمک شیرین حفّار و سرپرستی حمیرا جاشویی بازی کردند.

انتهای پیام/ر/1397/06/01 11:02:32 PM

نوشته شده توسط جواد کمالی

  نظرات شما  
   
نام:  
ن خانوادگی:  
تلفن:  
متن:  
   
   

    نظرات شما  
   
 
 
     
  • سفارشاتت

  • امکانات

  • پیوندها