برداشت گوجه#
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
ارتباط با ما Expand ارتباط با ما
گروه خبری Expand گروه خبری
مطالب Expand مطالب
فرصت های شغلی
سوالات متداول
جستجو
     
 
جدیدترین خبرهای سیاسی
9300رسانه در ایران دارای مجوز هستند
    
زاهدان - ایرنا - مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: 9 هزار و 300 رسانه مجوز دار اعم از پایگاه خبری، خبرگزاری و نشریه در کشور وجود دارد که 2 هزار و 300 مورد آن در فضای مجازی فعال و بقیه مکتوب هستند.
خبرگزاری فارس   ۷ دقیقه پیش    
 
امام جمعه شهر ورزنه گفت: امروز گرانی ها و بی ثباتی ها بازار محصول بی تدبیری مسوولان است که نگاه این مسوولان غربگرایانه بوده و چشم به بیرون از کشور دارند
خبرگزاری برنا   ۸ دقیقه پیش    
 
یدالله موحد،رئیس کل دادگستری استان کرمان در نشست مطالبه گری قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی کرمان، تحت عنوان "گفتمان مطالبه" حضور یافت و در جلسه ای تقریبا سه ساعته و مفصل اما در فضایی صمیمی به گفتگو با دانشجویان پرداخت و پاسخگوی سوالات آن ها بود.
خبرگزاری فارس   ۸ دقیقه پیش    
 
بیشتر خطبه های ائمه جمعه این هفته حول محور مشکلات و مسائل اقتصادی و راهکارهای حل این مشکل بود، بررسی برجام و بدعهدی آمریکا، بازخوانی مواضع رهبر انقلاب در خصوص بدعهدی های امریکا و درخواست از مسؤولین برای برخورد با مفسدین از محور های اصلی صحبت ائمه جمعه بود.
ایرنا   ۱۴ دقیقه پیش    
 
کرج - ایرنا- مسئول سازمان بسیج رسانه البرز با اشاره به اهمیت نقش مهم رسانه ها در جوامع افزود: رسانه های کشور برای مبارزه با جنگ رسانه ای دشمن و فرهنگ سازی در حوزه اقتصاد مقاومتی، متحد و همسو وارد عمل شوند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۹ دقیقه پیش    
 
اقتصاد ایران: یاسوج- ایرنا- امام جمعه موقت یاسوج گفت: مقابله جدی تر با ریشه های فساد اقتصادی به یک مطالبه عمومی تبدیل شده و انتظار مردم از مسئولان نیز در این زمینه افزایش یافته است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۹ دقیقه پیش    
 
اقتصاد ایران: عمران خان از سوی پارلمان پاکستان به عنوان نخست وزیر این کشور انتخاب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۹ دقیقه پیش    
 
امام جمعه خمینی شهر گفت: مذاکرات شبیه جام زهری بود که امام راحل مجبور به نوشیدن آن شد و اکنون نیز مجبور کردند رهبر معظم انقلاب موافق انجام مذاکره باشد.
شبستان   ۲۰ دقیقه پیش    
 
امام جمعه موقت بجنورد قدرت نظامی، قدرت پول و قدرت رسانه ای را مولفه اصلی دشمن در مقابله با ایران معرفی کرد و گفت: برای مقابله با دشمن ما نیز باید با تقویت قدرت نظامی، افزایش ارزش پولی و تقویت قدرت رسانه ای بتوانیم دشمنان را شکست دهیم.
هرمز   ۲۱ دقیقه پیش    
 
امام جمعه موقت شهرستان سیریک با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری گفت: مشکلات اقتصادی کشور عمده ،ریشه داخلی دارد و مشکلات موجود زایده نوعی مدیریت و سیاستگذاری غلط دستگاه اجرایی کشور است.
ایکنا   ۱ ساعت پیش    
 
کانون خبرنگاران نبأ مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه 15 خرداد گفت: دشمن برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی بسیار سرمایه گذاری کرده است، در جنگ اقتصادی با اعتقاد و باور به خداوند بزرگ نخواهیم گذاشت که دشمن بتواند افکار و اعتقادات ما را نسبت به اسلام ناب محمدی تخریب کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲۷ دقیقه پیش    
 
نابسامانی های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در کشور به دلیل مشکل در قانون یا کوتاهی در اجرای آن است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲۷ دقیقه پیش    
 
امام جمعه دهدشت گفت:مفسدان اقتصادی، و مدیران نالایق یاوران دشمن در جنگ اقتصادی علیه ایران هستند.
خبرگزاری فارس   ۳۰ دقیقه پیش    
 
امام جمعه شهر سردرود گفت: برای رفع مشکلات کشور نباید کاسه گدایی به سمت استکبار جهانی دراز کنیم در این صورت مانند دولت مصدق باید منتطر کودتاهای 28 مرداد باشیم.
خبرگزاری دانشجو   ۳۱ دقیقه پیش    
 
دبیر شورای تبیین مواضع خراسان شمالی گفت: به جای غش کردن برای معاهدات بین المللی یا بهتر است بگوییم آمریکایی، مثل FATF که باعث خود تحریمی داخل کشور می شود به ظرفیت و توان جوانان داخلی اهمیت بدهید.
ساعت24   ۳۱ دقیقه پیش    
 
ساعت24 -پایگاه خبری راد: یکی از گروه های قطعه سازی همکار ایران خودرو که متعلق به یکی از ابربدهکاران بانکی به نام ع.ا است، مخالف شفاف سازی در این گروه صنعتی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳۲ دقیقه پیش    
 
باید حواسمان جمع باشد و تحت تاثیر اِلقائات قرار نگیریم.
خبرگزاری تسنیم   ۳۶ دقیقه پیش    
 
خبرگزاری تسنیم متن کامل قانون اصلاح قانون مبارزه با تأمین مالی تروریسم را منتشر کرد.
هرمز   ۳۶ دقیقه پیش    
 
امام جمعه بشاگرد با بیان اینکه باید برنامه های ما مسجد محور شود، گفت: ما باید مجالس حل و فصل اختلافات و عروسی را در مساجد برگزار کنیم چرا که مساجد سهم بسزایی در حل مشکلات مردم و مسائل اجتماعی و فرهنگی جامعه دارند.
تهران پرس   ۳۹ دقیقه پیش    
 
بناب- امام جمعه بناب بر ضرورت ترویج فرهنگ غدیر و خارج شدن جشن های این ایام از حالت اداری تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۳۹ دقیقه پیش    
 
امام جمعه موقت شهرضا با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور، گفت: کشور فقط مدیر با عرضه، قوی، جوان و مدیری که سرمایه میلیاردی نداشته باشد تا به درد مردم برسد، می خواهد.
قدس آنلاین   ۳۹ دقیقه پیش    
 
قدس انلاین : مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: هیچ گاه اجازه نداده و نمی دهیم که بقاع متبرکه پایگاه احزاب و جناح های سیاستمداران مختلف باشد.
بلاغ مازندران   ۴۲ دقیقه پیش    
 
مشکلات اقتصادی در جامعه و لزوم برخورد با مفاسد اقتصادی از مباحثی بود که ائمه جمعه در خطبه های امروز نمازجمعه های شهرستان بابل به آن اشاره کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴۲ دقیقه پیش    
 
برخورد با مفاسد اقتصادی وظیفه و در اولویت برنامه های مسئولان کشور باشد.
سفیر افلاک   ۴۳ دقیقه پیش    
 
امام جمعه بروجرد گفت: دشمن نتوانست از طریق نظامی، توطئه ها، ترفندها و تحریم ملت ایران را تسلیم خود کند لذا با شروع جنگ اقتصادی می خواهد به این نظام و ملت ضربه بزند.
سفیر افلاک   ۴۳ دقیقه پیش    
 
امام جمعه موقت خرم آباد گفت: قوه قضائیه برخورد قاطعانه را از دانه درشت ها شروع کند و مسئولین خطاکار را در هر منصبی مجازات کند.
خبرگزاری فارس   ۴۵ دقیقه پیش    
 
نمایندگان پارلمان جدید پاکستان عمران خان رهبر حزب تحریک انصاف را به عنوان نخست وزیر برگزیدند.
یافته   ۴۶ دقیقه پیش    
 
چاپ ایمیل چندی است اخبار دخالت های مکرر برخی از نمایندگان لرستان در مجلس شورای اسلامی مبنی بر دادن مناصب مدیریتی یا استخدام سفارشی منتشر می شود. گویا این آقایان نماینده فراموش کرده اند که نماینده همه مردم حوزه انتخابیه هستند نه فقط نماینده نورچشمی های پُست طلب یا نزدیکان متقاضی استخدام! ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۴۹ دقیقه پیش    
 
اقتصاد ایران: قم- ایرنا- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم گفت: انقلاب اسلامی دستاوردهای بی بدیلی دارد که چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب فرصتی مناسب برای تبیین این دستاوردها به مردم و نسل های جوان است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۴۹ دقیقه پیش    
 
اقتصاد ایران: تهران – ایرنا – امام جمعه پیشوا با تأکید بر لزوم مقابله جدی دستگاه قضا با مفسدان اقتصادی گفت: انقلاب اسلامی برای مبارزه با پهلوی شکل گرفت و نباید فساد جامعه از آن دوره بیشتر باشد، مبارزه با دانه درشت ها باید در دستور کار قرار گیرد نه کسانی که دو میلیون وام گرفته اند.
خبرگزاری فارس   ۴۹ دقیقه پیش    
 
امام جمعه قشم گفت: تمام عوامل مشکلات اقتصادی کشور مربوط به خارج نیست بلکه فساد به عنوان اژدهایی هفت سر از عوامل داخلی است که باید قاطع و عادلانه با آن مقابله شود.
خبرگزاری فارس   ۴۹ دقیقه پیش    
 
امام جمعه شاهین دژ با توصیه به دستگاه قضا گفت: باید قوه قضائیه با قاطعیت با مفسدان اقتصادی مقابله و برخورد کند و در این کار نیز سرعت بخشد و به ملاحظات سیاسی بی توجه باشد.
خبرگزاری مهر   ۴۹ دقیقه پیش    
 
عمران خان از سوی پارلمان پاکستان به عنوان نخست وزیر این کشور انتخاب شد.
شبستان   ۵۰ دقیقه پیش    
 
امام جمعه موقت شهرکرد برخورد قاطع با مفاسد اقتصادی در کشور را ضروری دانست و گفت: با توجه به شرایط اقتصادی موجود باید با مفاسد اقتصادی قاطعانه برخورد شود تا مردم اجرای عدالت در کشور را ببینند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵۱ دقیقه پیش    
 
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی : ملت ایران هیچگاه دست از نظام و آرمان های انقلاب نمی کشند.
خبرگزاری مهر   ۵۲ دقیقه پیش    
 
کرمانشاه- امام جمعه کرمانشاه تاثیر سوءمدیریت ها در ایجاد مشکلات اقتصادی کشور را بیشتر از تحریم ها دانست و بر بهره گیری از نظر کارشناسان برای رفع آنها تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۵۲ دقیقه پیش    
 
نمایندگان پارلمان جدید پاکستان عمران خان رهبر حزب تحریک انصاف را به عنوان نخست وزیر برگزیدند.
جماران   ۵۲ دقیقه پیش    
 
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید امان الله حسینی صدر در خطبه های نماز جمعه این هفته یاسوج اظهار داشت: به فرموده رهبر معظم انقلاب عمده مشکلات اقتصادی کشور ریشه داخلی دارد و نتیجه مدیریت نامناسب است. ...
خبرگزاری مهر   ۵۳ دقیقه پیش    
 
صومعه سرا- نماینده صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: امروز برای بهبود معیشت مردم و حل مشکلات جامعه نیازمند تعامل و همبستگی بیشتر مسئولان هستیم.
دانا   ۵۴ دقیقه پیش    
 
امام جمعه موقت سمنان بر ضرورت برخورد قاطع و عدم مماشات دستگاه با مفسدان و تروریست های اقتصادی تأکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۵۴ دقیقه پیش    
 
امام جمعه شهر شربیان گفت: به هیچ وجه با یک رژیم متقلب و زورگو مذاکره نخواهیم کرد چرا که مذاکره با رژیم زورگو و پرتوقع آمریکا وسیله ای برای رفع یا کاهش دشمنی آنها نیست بلکه وسیله و ابزاری برای آمریکاست که با آن می توانند بیشتر و بهتر اعمال دشمنی کرده و اهداف خود را پیگیری کنند .
خبرگزاری صدا و سیما   ۵۷ دقیقه پیش    
 
امام جمعه موقت همدان از مسئولان خواست با تدابیر مناسب هر چه سریعتر مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را که موجب خوشحالی دشمنان و ناراحتی دوستداران نظام شده/ برطرف کنند.
تیتر ۱   ۵۷ دقیقه پیش    
 
امام جمعه موقت کرج گفت: استکبار با وجود صرف هزینه های گزاف و استفاده از سلاح های روز دنیا در سوریه، عراق و لبنان ناکام ماند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری مهر   ۵۷ دقیقه پیش    
 
بجنورد -امام جمعه موقت بجنورد با اشاره به اینکه باید در عرصه رسانه و تبلیغات فعالیت داشته باشیم گفت: اخیرا 16 کانال معاند شناسایی شده اند که درصدد برهم زدن جو شهر بجنورد بودند.
خبرگزاری فارس   ۵۹ دقیقه پیش    
 
امام جمعه گچساران گفت: مشکل این است که هر کسی که زورش برسد 50 مورد کار پیمانکاری به یک نفر بدهد و یک نفر دیگر هم نان شب نداشته باشد،که باید بدانند هم در دنیا و هم در آخرت سیلی خواهند خورد.
شبستان   ۱ ساعت پیش    
 
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت خرم آباد با اشاره به وجود مشکلات داخلی گفت: باید از راه حل داخلی در رفع این مشکلات استفاده کرد و قوه قضاییه باید برخورد قاطع با اخلال گران اقتصادی داشته باشد.
تبریز بیدار   ۱ ساعت پیش    
 
صفری در خصوص ایجاد بیمارستان صحرایی در منطقه خاروانا گفت:این طرح که با مدیریت بسیج شرکت مس و با همکاری و پشتیبانی پایگاه بسیج مس سونگون ،معدن سونگون،سپاه ورزقان و گروه بقیه الله انجام می شود کاملا جهادی است.
ایمنا   ۱ ساعت پیش    
 
گلپایگان- امام جمعه گلپایگان گفت: آمریکا همان خائن و خیانتکار دوران دولت مصدق بوده چراکه با همان داستان تنها با تغییر نقشه وارد شده است.
اشکذر نیوز   ۱ ساعت پیش    
 
وی به حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر برخورد قاطع و عادلانه با متخلفان اقتصادی اشاره کرد و گفت: قوه قضاییه باید بدون ترس، دست دانه درشت هایی که به این نظام ضربه وارد می کنند را قطع کنند.
سیرجان خبر   ۱ ساعت پیش    
 
مراسم یادواره شهدای منطقه مکی آباد و دهیادگار با حضور پرشور مردم و مسئولین و با سخنرانی سردار کاجی و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در منطقه مکی آباد برگزار شد.
رسا   ۱ ساعت پیش    
 
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر مقابله جدی با مفاسد اقتصادی در کشور، گفت: قوه قضائیه باید با کانون های بحران آفرین در کشور برخورد قاطع داشته باشد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
 
تهران – ایرنا – امام جمعه پیشوا با تأکید بر لزوم مقابله جدی دستگاه قضا با مفسدان اقتصادی گفت: انقلاب اسلامی برای مبارزه با پهلوی شکل گرفت و نباید فساد جامعه از آن دوره بیشتر باشد، مبارزه با دانه درشت ها باید در دستور کار قرار گیرد نه کسانی که دو میلیون وام گرفته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
 
خطیب جمعه شهریار گفت : آمریکا در بین کشورهای دنیا بی اعتماد ترین و ناقض حقوق بشر است .
خانه ملت   ۱ ساعت پیش    
 
نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به اینکه استقامت دادگستری لاهه می تواند لابی های پشت پرده آمریکا را خنثی کند، گفت: بر این اساس بکارگیری همه ظرفیت های جامعه حقوقی کشور در لاهه امری ضروری است.
امین   ۱ ساعت پیش    
 
امام جمعه ارومیه گفت: با توجه به اینکه احتکار ریشه در مشکلات اقتصادی دارد و امری حرام است از این رو مردم باید همگام با مسئولان نسبت به جلوگیری از احتکار قدم برداشته تا دست های محتکرین را از سواستفاده های بیش از حد از احتکار اقلام ضروری قطع کنند.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
 
مرند – امام جمعه مرند با اشاره به کشف احتکارهای خرد و کلان در روزهای اخیر از عدم برخورد با دانه درشت ها و زمینه سازان فساد اقتصادی انتقاد کرد.
شبستان   ۱ ساعت پیش    
 
امام جمعه موقت اصفهان با بیان اینکه حادثه کودتای 28 مرداد به علت فاصله انقلاب از روحانیت رخ داد، به نقشه های شوم دشمن برای جدایی انقلاب از روحانیت اشاره کرد و دشمن را مترصد 28 مرداد دیگری دانست.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
 
در جلسه ماهانه حزب مردمی اصلاحات تصمیم گرفته شد که مجموع عمومی و کنگره سالیانه حزب به زودی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
 
تبریز- عضو مجلس خبرگان رهبری و نماینده مردم آذربایجان شرقی در این مجلس گفت: برخی ها از آب گل آلود اقتصاد ایران ماهی می گیرند و در حال احتکار هستند.
صاحب نیوز   ۱ ساعت پیش    
 
امام جمعه گلپایگان با یاداوری اینکه هر روز شرکت های اروپایی یکی پس از دیگری از طرح های کشور خارج می شوند، گفت: ما کی می خواهیم باور کنیم که هیچ گاه کشورهای غربی با ما همراه نخواهند شد؟
آریا   ۱ ساعت پیش    
 
خبرگزاری آریا - مشهد- ایرنا- امامان جمعه شهرهای مختلف استان خراسان رضوی مبارزه با تحریم اقتصادی را نیازمند پیروی از الگوی دوران دفاع مقدس و مبارزه با مفاسد اقتصادی دانستند. امام جمعه گناباد گفت: مبارزه با مفاسد اقتصادی نیز نیازمند تعامل همه بخشها و قوای مقننه، مجریه و قضائیه است. ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
 
رشت - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت گفت: مسئولان باید پاسخگو باشند و رسانه ها نیز مطالبات مردم را منصفانه بیان کنند.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
 
امام جمعه میاندوآب گفت: باید با فساد در ابعاد مختلف به ویژه فساد اقتصادی مبارزه قاطع کرد تا از جامعه رخت بربندد و این موضوع نباید در شعار خلاصه شود.
بویر نیوز   ۱ ساعت پیش    
 
گروه اجتماعی- هرگونه عزل و نصب و انتخاب اعضای اصلی هیئت مدیره های شرکت های تابعه وزارت کار تنها از طریق فراخوان عمومی اعتبار دارد. به گزارش بویرنیوز، دکتر محسنی بندپی؛ سرپرست وزارت تعاون ...
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
 
امام جمعه جعفرآباد با تبیین فرمایشات مهم مقام معظم رهبری در 22 مرداد، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی بار دیگر چهره شوم و حقیقی آمریکا را برای همگان آشکار ساختند تا کسانی که با طرح سایه جنگ سعی داشتند دوباره موضوع مذاکره با آمریکا را پیش بکشند سر جای خود بنشینند و همه توان خود را به ظرفیت های داخلی ...
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
 
امام جمعه رودهن بابیان اینکه قوه قضائیه باید با مفسدان اقتصادی قاطعانه برخورد کند، گفت: آزادگان تا پای جان علیه دشمن ایستادگی کردند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
 
زاهدان – ایرنا - امام جمعه موقت شهرستان سراوان گفت: اجتماع حج، به عنوان مهمترین واجب مسلمانان طهارت، صافی و قداست اسلام را به جهانیان معرفی می کند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
 
تهران – ایرنا – امام جمعه شهرستان دماوند با بیان اینکه اگر به نصایح رهبری عمل می شد، مفسدان میدان دار نمی شدند، گفت: نسخه شفابخش اقتصاد بیمار کشور، عمل به دستورات رهبری است.
امین   ۱ ساعت پیش    
 
امام جمعه مشهد گفت: مسؤولان بیایید، مردم را از چنگال مضیقه معیشتی نجات دهید تا یک مشت افراد سوجو نتوانند از این موقعیت اقتصادی کشور سوءاستفاده کنند.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
 
جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: تقویت برنامه موشکی ایران در جهت ایجاد قدرت بازدارنده در کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
 
امام جمعه کرمانشاه با تاکید بر لزوم مدیریت فساد اقتصادی ادارات، گفت: مذاکره با آمریکا اصلا معنایی ندارد و مهم ترین آن نیز عملکرد 70 ساله آمریکا در مقابل ملت ایران است.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
 
امام جمعه اهواز خطاب به وزارت امور خارجه گفت: از وزارت امور خارجه در زمینه اقتصادی هیچ معجزه ای نمی بینیم در یک یا دو هفته اخیر در ترکیه اختلال اقتصادی ناشی از فشارهای آمریکا ایجاد شد اما دستگاه دیپلماسی آنها فورا با برخی کشورها وارد مذاکره شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
 
مدیرکل بنیاد شهید استان کرمان با بیان آزادگان نماد کسانی هستند که حاضر نشدند حتی ذره ای به امام خود پشت کنند گفت: نظام جمهوری اسلامی با صبر و پایداری در راه امام و توجه نکردن به جنگ روانی دشمن می تواند از بحران این روزها گذر کند.
رسا   ۱ ساعت پیش    
 
نماینده ولی فقیه در کاشان گفت: بسیاری از کارشناسان اقتصادی و مسؤولان معتقد هستند، مشکلات اقتصادی اخیر مربوط به تحریم های آمریکا نیست بلکه ناشی از مسائل درونی و نحوه مدیریت در کشور است.
تهران پرس   ۱ ساعت پیش    
 
بجنورد- ایرنا- امام جمعه موقت بجنورد با تاکید بر لزوم نظارت های شدید ومملوس دستگاه های نظارتی بر بازار گفت: مردم انبارهای احتکاری را به دستگاه های نظارتی و قضایی برای پیگیری گزارش دهند.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
 
بوشهر - امام جمعه دلوار گفت: پیروزی در جنگ اقتصادی با صبر و مقاومت ملت و رشادت عمومی مردم محقق می شود.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
 
بجنورد- ایرنا- امام جمعه موقت بجنورد با تاکید بر لزوم نظارت های شدید ومملوس دستگاه های نظارتی بر بازار گفت: مردم انبارهای احتکاری را به دستگاه های نظارتی و قضایی برای پیگیری گزارش دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
 
امام جمعه رشت : خدمات مسئولان باید در شان مردم وفادار ایران اسلامی باشد.
ایمنا   ۱ ساعت پیش    
 
تیران-امام جمعه شهرستان تیران و کرون گفت: بهبود و تقویت وضع اقتصادی کشور نیازمند سرمایه گذاری در تولید و مبارزه با فساد اقتصادی است.
بام میبد   ۱ ساعت پیش    
 
امام جمعه شهرستان میبد در دیدار با اعضای ستاد مردمی یادواره شهدای فیروزآباد ، عنوان نمود : ما باید با برپایی یادواره شهدا ، خون دفاع مقدس را در جامعه و نسل جدید به جریان بیندازیم.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
 
گرگان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان با اشاره به آنچه که ایجاد موانع توسعه استان از سوی برخی مدیران محلی نامید؛ گفت: انتظار می رود استاندار با این دسته از مسوولان برخورد جدی داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
 
حجت الاسلام سید مجتبی میردامادی : آمریکا، اسرائیل و انگلیس نمی توانند هیچ غلطی علیه ایران کنند.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
 
همدان- امام جمعه موقت همدان بابیان اینکه به اعتقاد برخی آقایان علت مشکلات اقتصادی کشور تحریم ها است اما اشتباه می کنند، گفت: مشکلات اصلی کشور حاصل بی تدبیری مسئولان است.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
 
بوشهر - امام جمعه گناوه گفت: با توجه به تجربه های گذشته و دسیسه ها و ضررهایی که این دولت استعماری و زورگو ایجاد می کند جایی برای مذاکره با آمریکا نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
 
جواد نوروزبیگی تهیه کننده سینما، هرگونه خبری مبنی بر تصادف و درگذشت جواد رضویان را تکذیب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
 
امام جمعه کرمانشاه گفت: راه حل مشکلات اقتصادی همت بالا و وجود افراد کاردان و کارشناس است.
شبستان   ۱ ساعت پیش    
 
امام جمعه بیله سوار گفت: مقام معظم رهبری پیشگام مبارزه با فساد در کشور است و صدور مجوز اخیر در پاسخ نامه رییس قوه قضاییه اتمام حجت دیگر برای ضرورت مبارزه با فساد و مفسدان و اخلال گران اقتصادی است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
 
کرمان – ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: همانطور که توانستیم در جنگ هشت ساله اقتدار ملی را به نمایش بگذاریم ، ملت ایران ظرفیت این را دارد که با پایمردی جنگ اقتصادی را هم از دستور کار خارج کند.
تهران پرس   ۱ ساعت پیش    
 
تهران – ایرنا – امام جمعه موقت ورامین با بیان این که انتقاد سازنده باعث رفع مشکلات می شود افزود: برخی از روزنامه ها، صداوسیما به گونه ای سخن می گویند که گویی تمام درها به روی کشور بسته شده ، نباید با انتقاد غیر منصفانه مردم را نسبت به آینده نظام ناامید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
 
نماز عید سعید قربان به امامت آیت الله سیداحمد خاتمی اقامه می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
 
معاون سیاسی و امنیتی دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: کارمند متخلف یکی از بانک های مشهد که اقدام به برداشت غیرقانونی از حساب های دولتی کرده بود دستگیر شد.
جماران   ۲ ساعت پیش    
 
به گزارش ایرنا آیت الله سید محمدرضا مدرسی در خطبه های نماز جمعه این هفته یزد افزود: با وجود آنکه به برخی ها به صورت علنی ، خصوصی ، کتبی و شفاهی تذکر داده شد که در مسیری که حرکت می کنند اشتباه است اما انها همچنان ادامه دادند. ...
هرمز   ۳ ساعت پیش    
 
خطیب نماز جمعه پارسیان با اشاره به ضرورت برخورد با مفسدان اقتصادی، گفت: قلع و قمع کردن مفسدان کافی نیست بلکه باید ریشه آنها خشکانده شود.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
 
امام جمعه چرام با بیان اینکه اقتدار منطقه ای و گسترش نفوذ ایران در بین مردم و جریانات ضد آمریکایی سبب شده که کشورمان به یکی از قدرت های مؤثر در روند تحولات جهانی تبدیل شود،گفت: تلاش اصلی رئیس جمهور آمریکا در فشارهای اخیر معطوف به کاهش این حضور در منطقه است.
پایگاه خبری ذاکر   ۳ ساعت پیش    
 
کارشناس مسایل سیاسی یکی از مهمترین مشکلات دیرین کشور را توهم پول هنگفت نفت و حل تمام مشکلات کشور با این پول دانست.
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
 
امام جمعه زاهدان گفت: شیطان در روز عرفات از همه روزها ذلیل تر و خشمگین تر است چرا که نمیتواند بنده خاص پروردگار را به گمراهی بکشد.
ایسنا   ۴ ساعت پیش    
 
دبیر مجمع تشخیص مصاحت نظام با سفر به خوزستان از توانمندی های جهادی این روستا بازدید کرد.


1397/05/26 5:28:24 PM

نوشته شده توسط جواد کمالی

  نظرات شما  
   
نام:  
ن خانوادگی:  
تلفن:  
متن:  
   
   

    نظرات شما  
   
 
 
     
  • سفارشاتت

  • امکانات

  • پیوندها