Skip Navigation Links
صفحه اصلی
ارتباط با ما Expand ارتباط با ما
گروه خبری Expand گروه خبری
مطالب Expand مطالب
فرصت های شغلی
سوالات متداول
جستجو
     
 
عدم توانی ستاد ملی کرونا در حل مسائل هرمزگان
نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی‌آباد، بندرخمیر و ابوموسی در مجلس گفت: بهداشت و درمان هرمزگان دارای ضعف زیرساختی است و ستاد ملی کرونا تا کنون در حل مشکلات آن ناتوان بوده است.
به گزارش آسمان نیوز، به نقل از فارس، احمد مرادی ظهر امروز در نشست ستاد مدیریت کرونا شهرستان قشم اظهار داشت: تجلیل از کادر درمان و افرادی که مستقیما درگیر خدمات‌رسانی به بیماران کووید-۱۹ هستند، یک وظیفه است.
 
وی افزود: هر استان باید علاوه بر تاثیرپذیری از ستاد ملی کرونا بتواند بر اساس شرایط ویژه حاکم بر آن برای مقابله با کرونا تصمیم‌گیری کند.
 
نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی‌آباد، بندرخمیر و ابوموسی در مجلس تصریح کرد: ستاد ملی کرونا تا کنون نتوانسته مشکلات استان هرمزگان را حل کند و رئیس جمهور نباید هرمزگان را به عنوان یک استان سفید اعلام می‌کرد.
 
مرادی ادامه داد: هرمزگان در حوزه زیرساختی بهداشت و درمان به نسبت سایر استان‌ها دچار عقب ماندگی است و مازاد درآمد آن نیز به بهانه عدم تحقق درآمد سایر استان‌ها تخصیص داده نمی‌شود؛ چرا ما باید تقاص کم کاری سایر استان‌ها را بدهیم؟
 
وی گفت: مردم باید نکات بهداشتی را رعایت کنند اما شخص رئیس جمهور در این قضیه مسوول است و در اولیل شیوع کرونا نیز بار جلسات تنها بر دوش وزیر بهداشت گذاشته شده بود که ۲۵۰ نماینده در نامه‌ای خواستار در دست‌ گرفتن جلسه توسط رئیس جمهور شدند.
 
این نماینده مردم در خانه ملت تاکید کرد: بهداشت و درمان جزیره قشم بواسطه ساختار جزیره‌ای و محدودیت‌های موجود جهت دسترسی آسان به مرکز استان باید مورد توجه ویژه باشد.


1399/04/11 17:11:40 AM

نوشته شده توسط جواد کمالی

  نظرات شما  
   
نام:  
ن خانوادگی:  
تلفن:  
متن:  
   
   

    نظرات شما  
   
 
 
     
  • سفارشاتت

  • امکانات

  • پیوندها