Skip Navigation Links
صفحه اصلی
ارتباط با ما Expand ارتباط با ما
گروه خبری Expand گروه خبری
مطالب Expand مطالب
فرصت های شغلی
سوالات متداول
جستجو
     
 
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس: صنایع و خیرین در حوزه بهداشت و درمان پیشقدم شوند
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس گفت: صنایع هرمزگان در راستای مسؤولیت‌های اجتماعی که برعهده دارند و خیرین سلامت باید در حوزه بهداشت و درمان پیشقدم شوند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس؛ احمد مرادی امشب در سالن شهرک گاز بندرعباس به مناسبت روز پزشک اظهار داشت: پزشکان براساس جایگاه مهم طبابت و وظیفه انسانی در برابر بیماران، وجدان بیداری هستند که می‌توانند در هر جایگاهی رضایت درونی را با خدمت به مردم ایجاد نمایند.

وی افزود: پزشکان وظیفه سنگینی در برابر جامعه دارند؛ اعتمادی که باید در جامعه حاکم نموده و در برابر مسؤولیت‌های محوله، رسالت خود را به درستی به سرانجام برسانند.

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس گفت: ایران با دارا بودن سابقه باستانی و طولانی خود در حوزه پزشکی و طبابت افتخارات ماندگاری برجای نهاده و در تمامی حوزه‌ها شاهکارهای علمی و تخصصی زیادی را خلق کرده‌ایم.

مرادی افزود: از قدیم مشکلات زیادی در حوزه پزشکی بوده و هست، اما با سعی و تلاش بنا داریم با همین بضاعت موجود در استان، فرصتی را ایجاد کنیم تا پزشکان با خیال راحت و تجهیزات و امکانات مناسب بتوانند کار خود را به درستی انجام دهند.

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس گفت: تمام تلاش مان این بوده که از توان همه صنایع که به نوعی مسؤولیت اجتماعی دارند بهره بگیریم و در حوزه بهداشت و درمان از ظرفیت‌های آنها و خیرین استفاده کنیم.

وی گفت: در کشور و استان ظرفیت‌های خوبی داریم که باید از این فرصت‌ها بهره بگیریم؛  تعدادی از جوانان هرمزگان وارد عرصه نرم‌افزاری شده و نرم افزاری را تهیه کرده‌اند که تمام اطلاعات پزشکان هرمزگان را جمع آوری کرده تا بتوان  جامعه پزشکی را به مردم استان و حتی خارج از کشور معرفی نمایند؛ باید جوانان توانمند و خلاق را در راستای تولید داخلی حمایت کنیم تا عملا مردم را از مراجعات بی‌هدف نجات داده و هزینه‌ها را کاهش دهیم.

انتهای پیام/88034/1397/06/01 11:02:32 PM

نوشته شده توسط جواد کمالی

  نظرات شما  
   
نام:  
ن خانوادگی:  
تلفن:  
متن:  
   
   

    نظرات شما  
   
 
 
     
  • سفارشاتت

  • امکانات

  • پیوندها