برداشت گوجهقطعات لوازم خانگی ایزد شناس#
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
ارتباط با ما Expand ارتباط با ما
گروه خبری Expand گروه خبری
مطالب Expand مطالب
فرصت های شغلی
سوالات متداول
جستجو
     
 
وجود برای تهدید علیه رئیس جمهور با اقدامی هماهنگ
متاسفانه افرادی مافوق قانون وجود دارند که هرکاری می‌خواهند می کنند و هر حرفی می خواهند می‌زنند؛ در حالی که اگر تصمیم به برخورد با آنها وجود داشته باشد می‌توانند به صورت قانونی با آنها برخورد کنند، اما برخورد منفعلانه با این اعلام موضع آن هم از تریبون‌های رسمی باعث ایجاد سوال در اذهان عمومی می شود

به گزارش جماران؛ سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهار نظر تهدید آمیز یکی از مداحان پایتخت گفت: به نظر می رسد افرادی هستند که موجودیت‌شان در ایجاد التهاب است.

بهرام پارسایی اظهار کرد: قاعدتاً مداحان نباید در طرح اظهاراتشان خودمختار باشند و هر آنچه می‌خواهند مطرح کنند. طرح اظهاراتی مثل تهدید علیه رئیس جمهوری و مشکوک بودن مرگ آیت الله هاشمی رفسنجانی شاید بدون هماهنگی نبوده چراکه تجربه چنین اهانت‌هایی پیش از این هم وجود داشته و به نظر می‌رسد این اتفاقات هماهنگ شده باشد.

وی با بیان اینکه اقدام هماهنگی برای تضعیف و تهدید علیه رئیس جمهوری و دولت وجود دارد در عین حال گفت: این اتفاقات فراتر از طرح بحث باعث ایجاد نگرانی در جامعه می‌شود. متاسفانه افرادی مافوق قانون وجود دارند که هرکاری می‌خواهند می کنند و هر حرفی می خواهند می‌زنند؛ در حالی که اگر تصمیم به برخورد با آنها وجود داشته باشد می‌توانند به صورت قانونی با آنها برخورد کنند، اما برخورد منفعلانه با این اعلام موضع آن هم از تریبون‌های رسمی باعث ایجاد سوال در اذهان عمومی می شود.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تهدید علیه مقام اول اجرایی کشور موجب ایجاد التهاب و تندتر شدن فضای سیاسی خواهد شد، اظهار کرد: این اظهارات همچنین افرادی که خواهان حل مشکلات کشور و ایجاد انسجام برای برون رفت از شرایط فعلی هستند را نگران خواهد کرد.

پارسایی با اشاره به تجمع اخیر حوزه علمیه قم و طرح شعارهای تندروانه در این تجمع گفت: انتظار می‌رفت بعد از تجمع حوزه این جریان مدیریت می شد اما متاسفانه به آن دامن زده شده و فضا به سمت تندتر شدن رفته و این نشان می‌دهد افرادی وجود دارند که بقا و موجودیت‌شان در ایجاد التهاب و گل آلود کردن آب است بدون اینکه اقدامات‌شان کوچکترین منفعتی برای جامعه داشته باشد.

انتهای پیام


1397/06/03 22:48:11 PM

نوشته شده توسط جواد کمالی

  نظرات شما  
   
نام:  
ن خانوادگی:  
تلفن:  
متن:  
   
   

    نظرات شما  
   
 
 
     
  • سفارشاتت

  • امکانات

  • پیوندها