برداشت گوجهقطعات لوازم خانگی ایزد شناس#
Skip Navigation Links
صفحه اصلی
ارتباط با ما Expand ارتباط با ما
گروه خبری Expand گروه خبری
مطالب Expand مطالب
فرصت های شغلی
سوالات متداول
جستجو
     
 
فردا مورخ 97/06/06 در مجلس چه خواهد گذشت
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی روال سوال از رئیس جمهور در مجلس را تشریح کرد.

احمد امیرآبادی فراهانی با اشاره به حضور حسن روحانی در ابتدای جلسه علنی (سه شنبه) مجلس برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان اظهار کرد: در این جلسه ابتدا نمایندگان منتخب سوال کنندگان سوالات خود را مطرح خواهند کرد و رئیس جمهور هم به سوالات آنها پاسخ می‌دهد.

وی افزود: مدت زمان پیش بینی شده در آیین نامه داخلی مجلس برای سوال کنندگان از رئیس جمهور نیم ساعت و برای رئیس جمهور یک ساعت است که البته هر کدام می‌توانند وقت خود را به دو بخش تقسیم کنند. در بخش اول سوال کنندگان پرسش‌هایشان را مطرح می‌کنند و رئیس جمهور پاسخ می‌دهد و در بخش دوم آنها ابهاماتشان را می‌گویند و رئیس جمهور هم توضیحات لازم را خواهد داد.

این عضو هیات رئیسه مجلس یاد آور شد: در ادامه سوالات نمایندگان از آقای روحانی تک تک به رای مجلس گذاشته می‌شود اگر نصف بعلاوه یک نماینده حاضر از پاسخ‌های رئیس جمهور قانع نشده باشند سوال جهت رسیدگی به قوه قضاییه ارجاع خواهد شد.

به گفته‌ی امیرآبادی مجلس در جلسه علنی فردا پس از سوال از رئیس جمهور دستور عادی خود را ادامه خواهد داد.

سوال نمایندگان از رئیس جمهور ۱۰ مرداد ماه در ۵ محور در مجلس اعلام وصول شده بود. عدم موفقیت دولت در مدیریت قاچاق کالا و ارز، استمرار تحریم‌های بانکی، عدم موفقیت دولت در کاهش نرخ بیکاری در چند سال اخیر، رکود اقتصادی شدید چندساله و افزایش روزافزون نرخ ارز و کاهش ارزش پول ملی محورهای سوال از رئیس جمهور است.

منبع: ایسنا

 
 


1397/06/05 23:40:03 AM

نوشته شده توسط جواد کمالی

  نظرات شما  
   
نام:  
ن خانوادگی:  
تلفن:  
متن:  
   
   

    نظرات شما  
   
 
 
     
  • سفارشاتت

  • امکانات

  • پیوندها