Skip Navigation Links
صفحه اصلی
ارتباط با ما Expand ارتباط با ما
گروه خبری Expand گروه خبری
مطالب Expand مطالب
فرصت های شغلی
سوالات متداول
جستجو
     
 
گزینه های احتمالی استانداری استان هرمزگان در دولت سیزدهم و یک قدمی ابوالقاسم جراره تا رسیدن به استانداری هرمزگان
************************

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آسمان شمیل بندر عباس، گزینه های احتمالی استانداری استان هرمزگان در دولت سیزدهم

 دکتر احمد نوحه گر رئیس اسبق دانشگاه هرمزگان

 ابوالقاسم جراره نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی

احمد راستی معاون پژوهش و نو آوری نیروی دریایی سپاه پاسداران و فرماندار اسبق بندرعباس

احسان کامرانی رییس دانشگاه آزاد اسلامی

حسین هاشمی تختی استاندار اسبق استان هرمزگان

اما هم اکنون در آستانه انتخاب نوزدهمین استاندار هرمزگان، گمانه‌زنی‌ها درباره‌ی گزینه‌های احتمالی شدت گرفته است. از اسفند 1358 تا شهریور 1400 هرمزگان تنها دو استاندار بومی به خود دیده است که در نوع خود رکورد جالبی است.
  در هر دوره تلاش‌ فعالان سیاسی برای انتصاب گزینه‌ بومی ناکام مانده است. برخی علت این ناکامی را عدم وحدت و اختلاف نظر میان گروه‌های سیاسی استان می‌دانند. برهمین اساس عده‌ای معتقدند رویه استاندار غیربومی در هرمزگان ادامه‌دار خواهد بود. در این میان نام «محسن منصوری»، مدیرعامل بنیاد علوی یکی از نهادهای زیرمجموعه بنیاد مستضعفان مطرح شده است. منصوری مدیرعاملی بنیاد کرامت آستان قدس رضوی در زمان تولیت ابراهیم رئیسی در آستان قدس، فرمانداری شهرستان ورامین، مشاور استاندار تهران و معاونت حوزه وزارتی وزارت آموزش و پرورش را در کارنامه اجرایی‌اش دارد. البته در این دوره با توجه به اینکه افراد زیادی در استان هم‌طیف با رویکرد دولت سیزدهم هستند، احتمال بومی بودن استاندار بعدی و انتخاب یک گزینه‌ از درون استان بیشتر است.
 «احمد راستی»، معاون پژوهش و نوآوری نیروی دریایی سپاه پاسداران و فرماندار اسبق بندرعباس یکی از گزینه‌های بومی است که چند روز پیش خبر انتصاب او به عنوان استاندار هرمزگان در گروه‌های خبری دست به دست میشد؛ اما این موضوع بلافاصله تکذیب شد. شنیده می‌شود این اتفاق شانس او را برای رسیدن به عالی‌‌ترین مقام استان کاهش داده است(!) نام «احسان کامرانی»، رییس دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان نیز در بین گزینه‌های بومی دیده می‌شود. همچون نام دکتر احمد نوحه گر رئیس اسبق دانشگاه هرمزگان نیز مطرح گردیده است.«ابوالقاسم جراره» و حسین هاشمی تختی از زمان انتخابات جزء اولین گزینه‌های مطرح شده بودند. در حال حاضر نیز علی رغم اینکه شنیده می‌شود رایزنی‌های بسیاری برای انتصاب جراره یا فردی نزدیک به او در حال انجام است اما منابع آگاه، ابوالقاسم جراره را گزینه جدی‌تری می‌دانند.
   ابول القاسم جراره پیش از این نیز  خود را به عنوان یکی از گزینه‌های محتمل معرفی کرد و براساس گفته‌های منابع آگاه ابوالقاسم جراره از گزینه های نزدیک به دولت سیزدهم  او تنها یک قدم تا رسیدن به استانداری هرمزگان فاصله دارد.

ادامه این خبر در روزهای آینده........................................1400/06/10 23:30:00 PM

نوشته شده توسط جواد کمالی

  نظرات شما  
   
نام:  
ن خانوادگی:  
تلفن:  
متن:  
   
   

    نظرات شما  
   
 
 
     
  • سفارشاتت

  • امکانات

  • پیوندها